Jadwiga Naira

Ustawienia Hellingera “Pojednanie Kobiety i Mężczyzny”

W trakcie tego spotkania będziemy kolektywnie ustawiać kobietę i mężczyznę, aby znaleźć potencjalny konflikt między nimi i rozwiązać go. Warsztat ten skupia się na pracy z systemami rodzinno-relacyjnymi i jest oparty na teoriach Berta Hellingera, który jest jednym z najbardziej znanych psychoterapeutów w dziedzinie terapii rodzinnej. Jego metoda pomaga odkryć i przepracować niewidoczne układy i wzorce, które wpływają na relacje międzyludzkie.
W ustawieniach wykorzystujemy przestrzeń i role, aby wizualnie przedstawić relacje między ludźmi i systemami, z którymi są związani. Dzięki temu możemy zobaczyć i zrozumieć niewidoczne źródła konfliktów między ludźmi, które kierują naszymi zachowaniami i emocjami.
Metoda ta opiera się na założeniu, że każdy z nas jest częścią systemu rodowego, który wpływa na nasze życie i relacje z innymi ludźmi.
✨Jadwiga jest Mistyczką, Duchową Nauczycielką, Współczesną Szamanką. Posiada ponad 25-letnie doświadczenie w holistycznym podejściu do drugiego człowieka. Potrafi rozświetlić najciemniejszą drogę i przebudzić śpiących do świadomości i zrozumienia życia.

Uczyła się różnych technik pracy z klientami, bazując na wielu systemach pracy z energią. Doświadczenie nabywała od szamanów z Mongolii, Hawajów, Egiptu, Syberii czy Peru, gdzie poznawała metody leczenia niekonwencjonalnego. Jadwiga stworzyła i opracowała autorską metodę pracy na poziomie Duszy. Opiera się na nowoczesnych technikach współczesnej nauki, ale też na tradycyjnej wiedzy, która jest znana od tysięcy lat.
✨ Założycielka Fundacji Ty i Wszechświat, Podróżniczka, która organizuje wyprawy duchowe w różne zakątki świata. Mentorka i nauczycielka. Swoją wiedzą dzieli się na Szkole Wiedzy Szamańskiej, którą organizuje od 5 lat w Polsce. Autorka książki „Odkryj swoje Zwierzę Mocy” oraz medytacji o takim samym tytule.

Jadwigę spotkacie równie w prowadzeniu:
‍🧘‍♀️MEDYTACJI Z 5 ŻYWIOŁAMI
Ziemia obdarzy nas stabilną energią Matki Ziemi, abyśmy mogli poczuć siłę a zarazem spokój. Dzięki wodzie będziemy oczyszczać nasze myśli i emocje i porównamy je do fal, które przychodzą i odchodzą. Ogień przeniesie nas przed ognisko, abyśmy mogli przy jego energii pobudzić naszą kreatywność i pasję, a także rozgrzać nasze serca i dusze.
Następnie przeniesiemy się na szczyt góry, by połączyć się z energią powietrza, która pozwoli poczuć nam się lekkimi i wolnymi. Eter – to miejsce, gdzie poczujemy połączenie z całym wszechświatem, dzięki temu otworzymy się na duchowe doświadczenia.

Więcej o mnie: