Jakub Stąpór

Jakub Stąpór

Na swej ścieżce pracy ze świadomością integruję szamanizm z psychologią. Prowadzę wykłady z tego zakresu oraz warsztaty, kręgi jak i sesje indywidualne.
Rośliny pojawiły się na mojej ścieżce na samym początku i od tego momentu towarzyszą mi w pracy nad sobą.
W pracy z ludźmi korzystam z różnych technik terapeutycznych i duchowych dobierając je intuicyjnie w zależności od potrzeb osoby. Pracuję indywidualnie jak i grupowo pomagając w transformacji świadomości i odkryciu własnego potencjału poprzez integrację cienia. Sesje oraz warsztaty mają charakter podróży transowych.
Ponadto dzielę się wiedzą na kanale Yt – Suplement Świadomości.

✅ Zapraszamy was na wykład o legalnych i dostępnych na polskim rynku roślinach, których działanie jest zarówno zdrowotne jak i psychoaktywne. Będzie mowa o stymulantach roślinnych, relaksantach, suplementach, afrodyzjakach, adaptogenach, ziołach do palenia, rytualnych kadzidłach i etnobotanice.

Zostanie omówiony ich wpływ na nastrój i to w jaki sposób mogą zostać użyte jako narzędzia przy nauce, medytacji, wychodzeniu z uzależnień czy aktywności fizycznej; przedstawię kilka autorskich przepisów na synergiczne połączenie niektórych roślin, wspomnę o wartościach odżywczych.

Omówię też ceremonialne zastosowanie niektórych z nich (Rapee, kakao) i jak działają na ducha w kontekście czakr i pracy z energią oraz snami.

Więcej o mnie: