Joanna Golińska-Kuhlmann

Joanna Golińska-Kuhlmann

Jestem mentorką rozwoju osobistego i duchowego (pracuję z ciałem, umysłem i duszą). Choreoterapeutką, nauczycielką improwizacji tańca i symboliki ciała. Coachem tańca intuicyjnego i medytacji. Pasjonatką muzyki i dźwięków, grająca na terapeutycznych misach kryształowych. Kocham Matkę Naturę, w której odnajduję spokój, ukojenie i kobiecą energię. Odbyty trening Tantra Woman w szkole Prem Santoshi wpływa bardzo na moją pracę z kobietami, gdzie przeplatają się elementy tantry. Tworzę kręgi kobiet, gdzie trzymam przestrzeń dla kobiet, które mogą podzielić się swoimi trudnymi i radosnymi doświadczeniami. Prowadzę ceremonie i rytuały pomagające w odkrywaniu kobiecej Mocy, energii i kreatywności, którą rodzimy z Naszego łona. Pomagam przejść przez trudne procesy życia zarówno na indywidualnej sesji jak i tworząc grupy wspaniałych kobiet, które siebie wspierają.

fb.me/joannagolinskakuhlmann
www.kreativtanz.com
info@kreativtanz.com

✅ Krąg kobiet w żywiole ziemi.

„Ziemia jest kobietą
Kobieta jest ziemią
Zakorzeniona jak drzewo
W łonie Matki Ziemi
Z pulsującą koroną w łonie kobiecym
Rodzi się i umiera w następstwach cyklicznych”

Przez tysiące lat w wioskach i plemionach na całym świecie kobiety zbierały się w kręgach, aby się nawzajem dzielić, uczyć i słuchać. Ich serce ciągle bije w naszych piersiach. Ich mądrość płynie do nas poprzez czas, szepcząc pieśń o jedności i pięknie kobiet. Wystarczy, że zatrzymamy się na chwilę i posłuchamy swojego serca, żeby usłyszeć ich wołanie.

Otwarcie Kręgu Kobiet rozpoczniemy połączeniem się poprzez Nasze łono i Nasze serce z łonem Matki Ziemi. W oddechu, czuciu, delikatnośći i medytacji otworzymy Naszą wspólną świętą przestrzeń. Świątynię, w której będziemy mogły dzielić się tym co w Nas jest żywe i chce zostać wypowiedziane i zauważone. W gronie sióstr otworzymy się na siebie, będąc w prawdzie i szczerości wypowiadanych słów. Szanując każdą wypowiedź, bez oceniania i chęci dawania dobrych rad. Jeśli coś Cię poruszy w wypowiedzi Twojej siostry, spójrz na siebie, jak to rezonuje z Twoimi myślami i uczuciami i opowiedz o sobie. W dzieleniu jest bardzo ważne bycie dyskretną. Dlatego wszystko co zostanie usłyszane i wypowiedziane zachowaj proszę dla siebie, abyśmy mogły stworzyć bezpieczną przestrzeń, w której możemy wyrazić wszystko, co nam leży na sercu. Dzieląc się dajemy samej sobie i innym kobietom wsparcie, zrozumienie, akceptację. Każda z Nas jest inna i przeszła inne doświadczenia w życiu. Dlatego szacunek do innych historii jest bezcenny. Dzięki temu uczymy się słuchać i być wysłuchane. Uczymy się miłości.
Zapraszam do pięknej przestrzeni Kręgu Kobiecego.

✅ Kochani zapraszam Was na warsztaty „Przebudzenie Smoka & Smoczycy“. Symbol smoka towarzyszy nam przez całe życie, odnajdujemy go w legendach, bajkach, filmach czy mitologii. Niestety w chrześcijaństwie obarczono smoka jego szatańskimi mocami. A jednak jest inaczej, ponieważ smoki są istotami niebiańskimi, pochodzącymi od Aniołów. Na ziemię zostały zesłane po to, aby pomagać ludziom i ich chronić. To one dają człowiekowi wsparcie w jego rozwoju świadomości.

Stając się Smokiem & Smoczycą dasz sobie szansę na uwolnienie się od starej energii, starych emocji, przekonań i ograniczeń, które mieszkają w Twoim ciele i umyśle. Dasz sobie szansę na spalenie tego czego już nie potrzebujesz. Siła i Moc Smoka & Smoczycy pomoże Tobie na nowo się narodzić, uwierzyć w siebie i w swoją ogromną odwagę. Odwagę, którą potrzebujesz do pójścia tą drogą, którą chcesz iść. Mogą pojawić się w Tobie nowe pragnienia, uczucia i wizje, których nawet nie dopuszczałaś/dopuszczałeś do siebie, uznając je za niemożliwe do zrealizowania. A wszystko co sobie wymarzysz może stać się możliwe. Uwierz tylko sobie!

Warsztaty mogą obudzić w Tobie:

Siłę i Moc Smoka & Smoczycy
Odwagę
Wiarę w siebie
Rozkwit
Ogień
Doświadczenie oddechu Ujjayi
Pranę – energię życia
Twoje ukryte wizje
Taniec i ruch
Piekną muzykę epicką i filmową
Bycie razem w kręgu
… oraz dużo więcej.

To warsztat w pierwszej kolejności dedykowany dla wszystkich tych:
którzy chcą poznać medycynę Smoka & Smoczycy, którzy mają chęć poznania siebie, swojej głębi, swojej drogi życia którzy chcą wzmocnić i pielęgnować swoją moc i siłę,
którzy czują, że chcą „odpuścić”, to co im ciąży, aby zacząć coś nowego, lekkiego i płynąć z nurtem życia, którzy idąc wymarzoną drogą napotykają przeszkody i trudno jest im znowu odnaleźć ich energię i entuzjazm. i dla wszystkich tych, których jeszcze nie wymieniłam…

Zapraszam Was na spotkanie z Waszym wewnętrznym Smokiem & Smoczycą,

Z miłością
Smoczyca
Asia

Więcej o mnie: