Joanna i Dawid Wilińscy

Joanna i Dawid Wilińscy

Jesteśmy parą entuzjastów życia zgodnego z cyklami osobistymi w odniesieniu do rytmów przyrody. Na co dzień zajmujemy się terapiami naturalnymi, refleksologią, medycyną energetyczną, a także ezoteryką i magią. Z miłości do człowieka, z szacunku dla natury.

Joanna Wilińska- absolwentka GWSP Naturoterapii, gdzie zgłębiła wiedzę w zakresie alternatywnych i naturalnych metod zachowania i przywracania zdrowia. Na co dzień stosuje pracę z Reiki i refleksologią stóp. Kocha przyrodę, żywioły, wszelkie formy życia oraz rękodzieło. Jej misją jest podnoszenie świadomości ciała w kontekście zdrowia i dobrostanu poprzez stosowanie prostych i bardzo skutecznych sposobów na utrzymanie homeostazy, pozostając w zgodzie z naturą.

Dawid Wiliński to szczególnie szczera, wrażliwa i uduchowiona postać.
Z ogromnym uczuciem, zaangażowaniem i wdzięcznością podchodzi do swojej misji, jaką jest przede wszystkim nauczanie, uzdrawianie i podnoszenie świadomości indywidualnej oraz zbiorowej.
Posiada m.in. tytuł Mistrza Magii Słowiańskiej, zna i stosuje wiele technik przywracania zdrowia, tj.: Uzdrawianie Anielskie, Reiki. Pracuje w oparciu o ludową i wyższą Magiję, w szczególności z szeptem, jajkiem, woskiem czy bardziej złożonymi rytuałami. Szerokie spektrum zdobywanej wiedzy wpłynęło na umocnienie się w dziedzinach takich jak tarot czy numerologia.
Od 2015 roku prowadzi warsztaty na terenie Polski i poza jej granicami, dzięki czemu zyskał uznanie na wielu kontynentach. Integracja poziomów logicznego i eterycznego, komunikacja interkulturowa, profesjonalizm i mocny system wartości moralnych ukształtowały się dzięki wytrwałości i silnej woli. Wielowymiarowy obszar umiejętności pozwala na indywidualne dostosowanie technik i spersonalizowany program.

✅ Zapraszamy do kręgu, w którym połączymy nasze największe pasje i przedstawimy wyjątkowy koncept, oparty na magii i naturze.
Poczujemy to, co nieuchwytne i subtelne.
Zobaczymy fuzję otaczającej nas energii, w wymiarze materialnym i eterycznym.
Dotkniemy obszarów, dzięki którym realizujemy się w swych planach i ideach.

Z ogromnego spectrum możliwości, jakie daje nam holistyczne spojrzenie na życie i zdrowie, wydobyliśmy esencję, która podczas kręgu zyska wymiar praktyczny i zagości w życiu uczestników poprzez skontaktowanie się z tematami:

– żywiołu Ognia w magii ludowej i obyczajach
– serca i jelita cienkiego w relacjach społecznych
– biologii duchowości i odczuwania
– połączenia z wewnętrznym klimatem i dostrojenia się do pożądanych zasobów

Zwrócimy uwagę na postrzeganie siebie w świecie i świata w sobie.

Kontemplacja przy świętym Ogniu oraz czynny udział w Kręgu odkryje przed uczestnikami zrozumienie zmiany i przepływu cykliczności. Poprzez wzrost samoświadomości otworzymy się na nowe jakości, by wspierać się każdego dnia i zwracać się w kierunku własnej mocy.

Więcej o mnie: