Julita Roszak

Julita Roszak

Jestem kobietą, mamą, organizatorką, animatorką, boginią ogniska domowego, nauczycielką jogi i gongsterką. Praktykuję uważność na co dzień, szukam przestrzeni na oddech i świadomy ruch w codziennych czynnościach, zachwycam się się drobiazgami, tańczę, doprawiam magicznym pyłem każdy dzień. Od ponad 10 lat joga daje mi siłę i elastyczność potrzebne w tych wymagających rolach. Od ponad 8 lat jestem nauczycielką jogi, a od roku również gongsterką, wyszkolona pod okiem mistrza Tomka Niewiadomego. Festiwal Kocham Cię w sierpniu 2020 roku otworzył mi serce na moc wibracji. Cztery dni bębnienia, gongowania, śpiewu i pomruków wszelakich prosto z brzucha pokazało jakim narzędziem uwalniania napięć, emocji i oczyszczania energii jest wibracja. Każde moja zajęcia kończę oczyszczającą kąpielą dźwiękową. Robię również regularnie koncerty księżycowe w pełnię i nów, połączone z jogą yin i restoratywną. Pragnę dzielić się tym darem z każdym gotowym go przyjąć dla swojego uzdrowienia.

✅ Ułożyć się wygodnie i wpłynąć do środka.. połączyć się ze swoją intuicją, poczuć życiodajną energię i bicie serca, na fali oddechu unosić i obniżać brzuch swoje centrum mocy, zasiewać ziarenka intencji w głębi rozluźnionej miednicy, okryć kocykiem ukochane ciało, wydłużyć je i rozpiąć, odczuć ciepłą skórę i struktury pod nią.. wejść głęboko do jaskini pełnej skarbów i przywołać je do naszego codziennego świata.

✅ Zapraszam na spotkanie ze sobą w pozycjach jogi yin i restoratywnej w kąpieli gongów, mis, bębna, grzechotek, koshi, ocean druma, deszczowca i innych instrumentów archaicznych.

Więcej o mnie: