Justyna Medar

Justyna Medar

Dotyk jest piękną ścieżką do wolności i odpuszczenia. Najskuteczniejsza pomoc może być jednak niesiona wtedy, kiedy ten dotyk jest świadomy… Serdecznie zapraszam na spotkanie ze świadomym dotykiem w Kręgu Masażu, gdzie wyostrzymy odczuwanie dotyku w pełni obecnego i oddanego drugiej osobie i poznamy sposoby na to jak wprowadzić się w stan pełnego spokoju i swobodnego przepływu energii podczas masażu, co pomoże zarówno w dawaniu jak i przyjmowaniu dotyku.
Zapraszam również na wstęp do Huny i pokaz masazu Lomi Lomi, gdzie opowiem o  hawajskiej filozofii Kahunów oraz zaprezentuję świątynny masaż Lomi-Lomi.

Od wielu lat zgłębiam i praktykuję rożne holistyczne techniki masażu, które pomagają uzyskać ogólny dobrostan ciała, umysłu i ducha. Specjalizuję się w m.in w Ayurvedzie (hinduskiej technice pracy harmonizującej wszystkie wyżej wymienione płaszczyzny), połączonej z peelingami ziołowymi i pracą z transformacją energii w ciele przy pomocy oddechu. W hawajskim masażu Lomi Lomi, Shiatsu oraz refleksologii.

Więcej o mnie: