Kakao Chill Room

Kakao Chill Room

Już trzeci rok wracamy do Was! Za każdym razem z lepszymi rozwiązaniami i z szerszym asortymentem – co oznacza więcej czekolady!!! 😃
Jeżeli już nas odwiedziłaś/eś to wiesz, że Kakao Chill Room to wygodne miejsce gdzie przede wszystkim możesz poByć, zrelaksować się, napić niezwykłego kakao i wspólnie muzykować do wieczora! A nasze pitne kakao to napój z najwyższej jakości ekologicznych składników. W tym roku zaproponujemy wam kakao z: Gwatemali, Peru, Sierra Leone (Afryka), a także NOWOŚĆ z Indii (w dwóch wersjach: surowej i prażonej!!!)

Kakao oprócz wspaniałego smaku, posiada bogaty wachlarz składników odżywczych, które mają działanie psychoaktywne. Kakao działa pobudzająco, relaksująco i/lub otwierająco, wzmaga kreatywność i swobodę działania co ogólnie ma pozytywny wpływ na tworzenie m.in. malowanie, pisanie czy też taniec, śpiew, muzykowanie, medytację i rozmowy.

Perełką kolekcji jest Ceremonialne Kakao „Serce Ziemi” – kakao z Gwatemali pozyskiwane od kolektywy kobiet żyjących nad jeziorem Atitlan, potomkiń Majów, które nadal wyrabiają ten wspaniały produkt ręcznie według tradycji swoich przodków.

Na stoisku gościć Was będzie Ola ze swoim bratem Łukim: “Zapraszamy na wspólne pogaduszki i muzykowanie przy pysznym kakao w naszym przytulnym pokoiku