Karolina Kościańska-Daniec

Karolina Kościańska-Daniec

Zastępstwo za Natalie Ehmka, warsztat ustawień systemowych z Karoliną. 🙂

Nazywam się Karolina Kościańska-Daniec i jestem terapeutą wielowymiarowym tzn., że patrzę na problem klienta z różnych poziomów i na nich pracuję: trauma w tym życiu, rodowym, wcieleniowym, okres prenatalny, poziom Twojej duszy itd.
Przez lata wypracowałam swój własny styl pracy , w którym m. in. łączę różne techniki takie jak ustawienia systemowe, THL, czyli Najwyższe Prawo, terapię wglądu, analizę snów, medytację. Staram się pokazywać ludziom, że nic nie jest oczywiste i wszystko ma szerszą perspektywę również ich życie. Pragnę inspirować do tego, aby przeżywać życie jako piękną przygodę, której sami jesteśmy reżyserem.

✅ Warsztat: Jeśli czujesz, że chcesz zobaczyć co stoi za Twoim problemem, sytuacją życiową, chorobą, to zapraszam do wzięcia udziału w tym warsztacie. Również jeśli chcesz tylko zobaczyć o co w tym chodzi, albo po prostu potowarzyszyć innym w ich podróży to także jest miejsce dla Ciebie.
Ustawienia systemowe to o metoda, która pozwala dotrzeć do źródła Twojego problemu, z którym borykasz się na co dzień. Najczęściej ustawia się system rodowy, gdyż na poziomie duszy jesteśmy powiązani z losami naszych przodków i zupełnie nieświadomie chcemy przypomnieć o tym, co tam się wydarzyło, a co nie zostało uszanowane.

Na Twojej drodze do rozwoju stoi ból, strach, złość, smutek, przytłoczenie, inne emocje, albo ludzie lub sytuacje?
Nic nie jest przypadkiem W tle często rozgrywa się historia, która już się wydarzyła, a którą Ty nieświadomie powielasz. Podczas warsztatu opowiem o tym trochę więcej, a chętni będą mogli wziąć udział w ustawieniach.