Kasia Nocuń

Powrót do siebie – odkryj swoje dary

Przewodniczka na drodze rozwoju osobistego, tłumaczka, podróżniczka, organizatorka wypraw, prowadzi sesje indywidualne w oparciu o Gene Keys i pracę z darami pomagając innym dojść do ich własnej mocy i wydobyć unikalne zasoby.
Gene keys _ Discover your gifts/ Poznaj swoje dary zaprasza na warsztat, podczas którego poznamy narzędzie pracy z darami, jakim jest Twój Indywidualny Profil Gene Keys – osobista mapa jakości i potencjałów, które aktywowane prowadzą do integracji różnych aspektów życia. Poznając go zyskasz dostęp do głębokiej wiedzy o sobie dającej wgląd i zrozumienie mechanizmów własnych działań, powielanych wzorców i powtarzalnych scenariuszy, oraz możliwości ich przekroczenia.
Gene Keys jest podróżą do źródła naszych darów – pozwala zintegrować różne aspekty naszego życia, objąć cienie, wydobyć unikalne jakości oraz dostrzec potencjał, który czeka, by zaistnieć w świecie. Poznając swoje dary oraz ich stronę cienia – dostrzegając ich wzajemną dynamikę i potencjał, możesz nauczyć się rozumieć mechanizm działania pełni, dzięki czemu łatwiej będzie Ci wspierać swój całościowy rozwój.

Sama metoda jest kompleksową wiedzą łączącą różne ścieżki i modalności w holistyczną całość. W oparciu o chińską Księgę Przemian – I Ching, astrologię, fizykę kwantową oraz liczne ścieżki rozwoju wydobywa esencję rzeczy i sprzyja integracji. Poprzez wniesienie świadomości o nas samych pozwala stopniowo pozbyć się obronnych struktur oddzielających nas od świata – odzyskać łączność, przynależności i poczucie spełnienia.

Podczas warsztatu przyjrzy się temu, czym jest Gene Keys oraz indywidualny Profil hologenetyczny, i jak można pracować z nim indywidualnie. Każdy z uczestników będzie miał możliwość wygenerować swój Profil i uzyskać dostęp do własnych, unikalnych zasobów.

Więcej o mnie: