Kasia Nocuń

Kasia Nocuń

🌀 Kasia Nocuń – inicjatorka i propagatorka Gene keys w Polsce, przewodniczka na drodze rozwoju osobistego, tłumaczka, podróżniczka, organizatorka wypraw, prowadzi sesje indywidualne w oparciu o Gene keys. Jej ścieżką jest droga środka – równoważenie przeciwieństw, docieranie do esencji rzeczy, poszerzanie świadomości oraz praca z pierwiastkiem męskim i kobiecym w nas.
https://nocunkasia.wixsite.com/profilhologenetyczny
https://www.facebook.com/genekeys.kasianocun/

🌀 Gene Keys jest podróżą do źródła naszych darów – pozwala zintegrować różne obszary naszego życia, objąć cienie, wydobyć dary oraz dostrzec potencjał, który czeka, by zaistnieć w świecie. Sama metoda jest kompleksową wiedzą łączącą różne ścieżki i modalności w holistyczną całość. W oparciu o chińską Księgę Przemian – I Ching, astrologię, fizykę kwantową oraz liczne ścieżki rozwoju – wydobywa esencję rzeczy i sprzyja integracji. Gene keys pracuje głęboko na sercu, nie pomijając w tym umysłu – poprzez wniesienie świadomości o nas samych, pozwala stopniowo pozbyć się obronnych struktur oddzielających nas od świata – odzyskać łączność, przynależności i poczucie siebie w pełni. Narzędziem w tej podróży jest nasz Indywidualny Profil hologenetyczny – osobista mapa genetycznych sekwencji, które aktywowane prowadzą do integracji różnych aspektów życia.
Dzięki poznaniu go zyskujesz dostęp do głębokiej wiedzy o sobie, która łączy w spójną całość porozrzucane wątki Twojego życia, dając szerszy wgląd i zrozumienie mechanizmów własnych działań, powielanych wzorców i powtarzalnych scenariuszy, oraz możliwości ich przekroczenia. Poznając swoje dary oraz ich stronę cienia – dostrzegając ich wzajemną dynamikę i potencjał, możesz nauczyć się rozumieć mechanizm działania pełni, dzięki czemu łatwiej będzie Ci wspierać swój całościowy rozwój. Podczas spotkania opowiem o tym, czym jest Gene keys, Profil hologenetyczny, i jak można pracować z nim indywidualnie. Każdy z uczestników będzie miał możliwość wygenerować swój własny. Profil i uzyskać dostęp do swoich zasobów.

Więcej o mnie: