Katarzyna Gilgenast

Katarzyna Gilgenast

Jestem Kobietą, Matką, Partnerką. Pedagożką, Arteterapeutką i Coach.
Tańce Turlańce to projekt, który powstał z miłości do świadomego ruchu, arteterapii, kontakt improwizacji oraz uważności i obecności. To uważne bycie na codzień i słuchanie siebie pomaga mi dbać o bliskość, granice oraz bycie w ciekawości na drugiego człowieka. Tworząc świadomą relację w kontakcie z moim partnerem i synem, chcę przekazać Ci w praktyce czym jest uważność i bycie w kontakcie.
Dla mnie podstawowym językiem komunikacji z dzieckiem jest ruch, który na codzień zamieniamy na komunikacje werbalną.
Daj się zaprosić do świata dziecka, by przypomnieć sobie beztroski czas, w którym “muszę” zamienisz na “chcę”, a swoją mądrość przekażesz dziecku w zabawie i bliskości.

Do zobaczenia.

✅ Tańce Turlańce – laboratorium ruchu. To tu usłyszysz siebie najpierw a potem wyruszysz w świat ciekawości za dzieckiem.
W Tańcach Turlańcach, łączę arteterapię, świadomy, obecny ruch oraz uważność w bliską zabawę dla rodziców z dziećmi.
Zapraszam do kontaktu ze sobą i swoim dzieckiem na luzie, bez spinki, w haosie i radości. To tu, w haosie zaczynamy się słyszeć. Tu nic nie musisz a możesz wszystko.
To dziecko i jego kolorowość zaprasza nas do puszczenia kontroli w zabawie, która rodzi i inspiruje do wypuszczenia mocy iskier, które zamienią się w radość i bliskość.
To tu, jesteś bazą dającą poczucie bezpieczeństwa dla siebie i dziecka. Twoje ciało wyznacza granice oraz je poszerza w kontakcie z dziecięcą eksploracją i doświadczaniem. Zapraszam na Uważne Szaleństwo pełne Bliskości i Czułości.

✅ Zapraszam na praktykę Sztuki Kontaktu ze sobą. Dowiesz się jak oddech może wspierać w poznawaniu siebie. Jak ruch toruje drogę do czucia oraz jak być obecnym i uważnym na codzień. W uważności na siebie, swoje potrzeby i pragnienia. Zaproszę Cię do świata, w którym Twoja mądrość i kontakt ze sobą jest na odległosć mądrości oddechu, który masz w sobie. Po to, by żyło Ci się pełniej, lżej i w kontakcie ze swoją mocą. Dzięki wewnętrznemu rozpoznaniu, rozpoznasz swoje granice, zanim je przekroczysz, usłyszysz swoje potrzeby i odpuścisz to co już Ci nie służy.

Więcej o mnie: