Keval Darshan

Keval Darshan

Certyfikowany nauczyciel jogi i medytacji Kundalini. W Beskidzie Śląskim wraz z żoną prowadzimy Szkołę Medytacji Jestem Jestem. Jogę Kundalini poznałem kilka lat temu i to doświadczenie zaowocowało natychmiastową decyzją o podjęciu treningu nauczycielskiego. Wieloletnia praktyka jogi i medytacji Kundalini pozwoliła mi rozpoznać i opanować funkcjonowanie wewnętrznych mechanizmów, takie jak praca umysłu, prawidłowe rozpoznawanie swoich uczuć i emocji, i wielu innych składających się na nas jako jednostki ludzkie. Joga Kundalini jest całkowicie bezpieczną technologią, której praktyka poprowadzi Ciebie do życia pełnego radości, spokoju, spełnienia, na każdej płaszczyźnie naszego człowieczego doświadczenia.

W szczególności pasjonuję się i do mistrzostwa opanowałem takie jej techniki jak:
pranajama (technika zarządzania oddechem):
– doświadczyłem medytacji jednominutowego oddechu, przez kolejne 1000 dni, 31minut dziennie;
– dwukrotnie przeszedłem przez 9-miesięczny proces z Jupiter Kriyą, co zaowocowało dogłębnym poznaniem tematu obfitości oraz pozwoliło na doskonałe operowanie wszystkimi dostępnymi mi zasobami;
– jogiczne teksty, medytowałem nad i przepracowałem jeden z najpiękniejszych: „Japji Sahib”, również w praktyce 1000. Tak wymagająca praktyka pozwala na głębokie połączenie się z najwyższym Stwórcą i rozpoznanie prawdy Absolutnej.
Obecnie, w kolejnej praktyce 1000-dniowej, medytuję nad innym pięknym tekstem „Jaap Sahib”.
– W trakcie 120 dni medytacji Thunderbolt of Shiva, zostałem inicjowany w potężną technologię uzdrawiającą „Powerful Shiva Healing”.
Poza jogą i medytacją Kundalini pasjonuje mnie masaż tajski jako technologia regenerująca wiele wewnętrznych systemów składających się na nasze fizyczne ciało, od mięśni, stawów, po system nerwowy, co w całości pozwala osiągnąć stan głębokiego relaksu.
Zajmuję się również Tantrą, w tradycyjnym jej ujęciu oraz jej nowożytną, neo odmianą, na tej płaszczyźnie opanowałem „Tantryczny masaż yoni”, technika ta pozwala kobiecie na uwolnienie się z negatywnych, niechcianych emocji, traum zapisanych w ciele, podniesienie poziomu libido, doznanie i rozpoznanie wszystkich rodzajów orgazmu, które ciało kobiety może doświadczyć jednocześnie osiągając odmienne stany świadomości.
💫✨
W trakcie tego warsztatu, będziesz miał możliwość głębokiego zanurkowania w swoim wnętrzu. Umożliwi to Tobie specjalnie dobrana praktyka opierająca się na pracy z pranayamą, odpowiednią techniką oddechu. Dotrzesz do tych warstw swojego wnętrza, gdzie ukryty jest cały Twój potencjał i będziesz miało możliwość jego doświadczenia. Tylko w Twoich rękach leży to, co z tymi możliwościami zrobisz.

Więcej o mnie: