Klára i Hania

Klára i Hania – dwie Czeszki, certyfikowane doradczynie ziołowych nasiadówek dla opieki kobiecego łona oraz nasiadówek okołoporodowych. Posiadamy certyfikat z masażu Gua sha turmalinowym grzebieniem. Zgłębiamy temat ziół, kobiecego cyklu i samo miłości. Organizujemy Kręgi Kobiet, warsztaty, szkolenia i Spotkania Nasiadówkowe. Kochamy przyrodę i naturalne metody leczenia.

Klára – Masażystka, doula, zielarka, artystka, podróżniczka, a także miłośniczka natury. Najczęściej pomaga dotykiem, wsparciem i otuleniem innych. Masuje, prowadzi ceremonię ziołowej nasiadówki oraz kobiece rytuały. Fotografuje i maluję intuicyjnie. Jest absolwentką szkoły artystycznej, rocznego kursu Douli, doradczynią ziołowych parowych nasiadówek dla kobiet, absolwentką kursu Masażu Lomi Lomi, masażu Piersi i klatki piersiowej, praktykantką masażów tantrycznych i energetycznych.

Hania – korzysta z ziołolecznictwa, masażu, coachingu i terapii, aby pomóc innym w osiągnięciu lepszego samopoczucia fizycznego, emocjonalnego i duchowego. Jest podróżniczką, artystką fireshow, małżonką i mamą 2 dziewczyn. Interesuje się również medycyną naturalną i rytuałami. Prowadzi warsztaty dla kobiet, dotyczące odkrywania i celebrowania kobiecej mocy oraz korzystania z mądrości ciała i intuicji. Konsultantka ziołowa oferuje swoim klientom wiedzę i doświadczenie w wyborze odpowiednich mieszanek ziołowych do tworzenia parowych nasiadówek. Ponadto prowadzi szkolenia, wywiady, kręgi i warsztaty. Absolwentką kursu ziołowych nasiadówek, masażu Lomi Lomi, Gua sha grzebieniem z turmalinem, Reiki I., ziołolecznictwa, kursu dotyczącego mięśni dna miednicy oraz ćwiczeń dla kobiet.

🌿 Ziołowe nasiadówki – droga do zdrowia i kontaktu ze swoim ciałem nie tylko dla kobiet.

Dzielimy się naszą wiedzą: dlaczego warto robić ziołowe nasiadówki. Pokażemy jak je można zrobić w domu i których ziół najlepiej używać na rożne dolegliwości. Omówimy aspekty pro zdrowotne ale także wytłumaczymy jak można się kontaktować ze swoim ciałem oraz łonem. Nasiadówki nie dotyczą tylko kobiet ale także facetów, opowiemy o ich korzyściach dla obu płci.

Więcej o mnie: