Kobieta w pełni

Kobieta w pełni

Klára i Hania – dwie Czeszki, certyfikowane doradczynie ziołowych nasiadówek dla opieki kobiecego łona oraz nasiadówek okołoporodowych. Absolwentki kursu masażu Gua sha grzebieniem turmalinowym. Autorki sklepu internetowego z akcesoriami do ziołowych nasiadówek, z turmalinowymi produktami i produktami medycyny chińskiej. Zgłębiają temat ziół, kobiecego cyklu i samomiłości. Są organizatorkami Kręgów Kobiet i Spotkań nasiadówkowych oraz miłośniczkami przyrody i naturalnych metod leczenia.
Hania – z zawodu specjalistką do spraw marketingu, instruktorką ćwiczeń dla kobiet, w tym także ćwiczeń mięśni dna miednicy, absolwentką kursu Ziołolecznictwa, mamą dwójki dzieci i podróżniczką.
Klara – fotografka, artystka, miłośniczka zwierząt, gór i natury. Od czterech lat jest członkiem ekologicznego stowarzyszenia Kurka wodna. Obecnie studiuje kierunek asystentki rodzącej – douli.
💫✨
Wystąpienie rozpoczniemy rozmową o naszej drodze do samomiłości, jakie praktyki stosujemy i co dla nas miłość do siebie oznacza. Czym jest dla nas kobieca cykliczność i jakie ona ma benefity. Jedną z naszych praktyk jest ziołowa nasiadówka/yoni steaming. Opowiemy o jej historii, relaksacyjnych i zdrowotnych aspektach dla kobiecego łona oraz o wykorzystaniu nasiadówek w czasie porodu i połogu. Przedstawimy rodzaje ziołowych mieszanek dla konkretnych dolegliwości. Pomożemy uczestnikom zrozumieć jak ważna jest opieka siebie, kobiecego łona i że menstruacja to nie kara tylko dar. Kobiety poznają w nasiadówkach sposób na dolegliwości miesiączkowe, problemy ginekologiczne, ale również metodę wewnętrznego rozgrzania, fizycznego i psychicznego rozluźnienia oraz połączenia się ze swoim ciałem.

Więcej o mnie: