Krzysztof Myślicki

Krzysztof Myślicki to człowiek, ojciec oraz fizjoterapeuta o holistycznym podejściu, który ma otwarte serce i umysł. Jego pasją i obszarem badawczym jest fascynująca złożoność ludzkiego ciała. W sposób przystępny opowiada o nim, korzystając z prostych i obrazowych przykładów, a także pozwala doświadczyć zależności między różnymi układami ciała. W swojej pracy łączy i wykorzystuje różnorodne metody, formy ruchu i techniki, obejmujące zarówno podejście konwencjonalne, jak i trening oddechu, elementy Capoeiry, Jogi, ZOGI, kalisteniki, a nawet grę na instrumentach i śpiew.

✅ Podczas warsztatu będziesz mieć okazję dowiedzieć się, czym są powięzi i nawet je dotknąć. Zrozumiesz i poczujesz, czym są taśmy anatomiczne oraz będziesz budować swoją wiedzę na temat modelu tensagracyjnego. Po części teoretyczno-doświadczalnej, będziesz mieć możliwość doświadczenia na własnej skórze działania powięzi i mięśni oraz całego ciała, czego wcześniej mogliśmy jedynie doświadczać pośrednio. Wszystko będzie wyjaśnione w prosty i zrozumiały sposób, a prezentowane informacje będą namacalne. Dodatkowo, warsztat będzie przepełniony humorem i zabawą. Na zakończenie zostanie również zaprezentowany automasaż.

✅ Celem tego warsztatu nie jest oderwanie uczestników od rzeczywistości, ale solidne ukorzenienie ich świadomości w ich własnym ciele. Dzięki temu będą mogli żyć lepiej, wygodniej i pełniej, doskonale ćwiczyć, poruszać się i oddychać.
Będziemy się poruszać, dlatego pamiętaj o zabraniu wody oraz wygodnych ubrań. Nie zapomnij również o macie i dziecięcej ciekawości.

Więcej o mnie: