Krzysztof Sorodnik

Krzysztof Sorodnik

Witam Wszystkich, jestem absolwentem Politechniki Opolskiej, absolwentem Studium Edukacji Ekologicznej we Wrocławiu, Naturopatą i autorem naukowego kompendium wiedzy na temat konopi, które będzie również dostępne na festiwalu. Promuję naturalny tryb życia i hartowanie się. Pracuję ze swoimi pacjentami w oparciu o różne narzędzia i techniki, które poznaję na kursach. Praktykuję ziołolecznictwo. Używam konopi od 12 lat. W ostatnich latach pracuję z nią tylko terapeutycznie, od kiedy uzdrowiłem relację z tą rośliną doświadczając jej prawdziwego potencjału. Jedną z moich wieloletnich pasji są również gramofony i winyle.

✅Konopia – roślina o szerokim spektrum zastosowania w wielu dziedzinach, tj. kosmetyka, farmaceutyka, budownictwo, medycyna naturalna – zaczyna przeżywać swój renesans. Dlaczego jest nam tak bardzo potrzebna szczególnie w dzisiejszych czasach?
Czy marihuana w świetle polskiego prawa to dalej narkotyk czy już lekarstwo? Te i inne kwestie postaram się Państwu przybliżyć na prelekcji, którą dedykuję wszystkim, którzy chcieliby dowiedzieć się więcej jak umiejętnie wykorzystać potencjał zdrowotny konopi siewnej i indyjskiej. Ponadto osobom, które są zainteresowane rozwojem osobistym i duchowym.

Więcej o mnie: