Ksawery Pospiech

Ksawery Pospiech

Oto jedna z niespodzianek dla Małych i Tych Większych.
Ksawery – 9 letni festivalowy wojownik, który ujarzmił znany wszystkim sześcian. Jest mistrzem w układaniu na czas kostki Rubika i innych wielokształtnych brył. Jego rekord czasowy to 31 sekund w ułożeniu tradycyjnej kostki Rubika 3x3x3.
Podczas warsztatów zaprezentuje swoje umiejętności i zaprosi wszystkich ochotników do poznawania tajemnic i zakamarków tych magicznych kolorowych kostek.
Pokaże nie tylko triki do znanej wszystkim tradycyjnej kostki, lecz zdradzi również sposoby m.in. na układanie innych kostek takich jak 2×2, 4×4, 5×5, piraminx, megamingx, kilomings, fisher, skewb, axis, oraz lustrzaną Ubik 3D.

✅Takie ćwiczenia manualne są nie tylko wspaniałą zabawą lecz również ćwiczeniem orientacji przestrzennej, nauką postrzegania i zapamiętywania, wzmacnia pracę mózgu i jednocześnie jest ciekawą przygodą.
Weź z sobą kostkę – w każdej chwili będziesz mógł doskonalić swoje umiejętności, gdyż Młody Mistrz będzie dostępny przez cały czas trawania festivalu. Z doświadczenia wiemy, że dzieci chętnie kontynuują te ćwiczenia już po powrocie do domu z festivalu.

Czeka Was fantastyczna zabawa.