Letila i Michal Ratajski

Z miłości do muzyki i tańca przedstawiamy Wam połączenie jakiego nie było 💞
Letila – Niosąca Pieśni, pieśniarka pieśni Świata i Intuicji, otuli nas dźwiekami muzyki elektronicznej w głębokich brzmieniach, a także rytmie i melodii dogrywanych na żywo instrumentów korzennych: bębna szamańskiego, fletu egipskiego, monochordu, shruti box, kalimby, grzechotek i dzwonków. Na co dzień Lila jest głosem zespołu Laboratorium Pieśni / Song Laboratory. Od 2021 roku występuje także z DJ-ami i DJ-kami podczas wydarzeń i festiwali muzyki elektronicznej oraz Ecstatic Dance Ceremony.
🔵🌪 W trakcie live setu Letilli, Michał zaprosi na parkiet Sceny Powietrza, gdzie poprzez Architekturę Ciała poprowadzi Jam Taneczny.
Michal Ratajski to twórca Festiwalu Kontakt Improwizacji FRU Festival – P.F.K.I., założyciel Teatru Tańca KIJO, współtwórca Akademii Kontakt Improwizacji – AKI. Do niedawna Kurator Sceny Tańca AOIA, członek Rady Programowej Dotknij Teatru. Twórca autorskiej metody praktyki dla równowagi ciała, umysłu i emocji Igosystem (Movement Philosophy Practise). Od niespełna 30 lat badacz, praktyk, filozof, poszukiwacz w zakresie ruchu, tańca, teatru. Wykładowca akademicki, choreograf, reżyser, tancerz, performer, pokojowy wojownik.
🔵🌪 Architektura Ciała – JAM TANECZNY – to propozycja spotkania w żywym tańcu i swobodnej improwizacji. Spotkania ze swoim oddechem, umysłem, emocjami. To zaproszenie do rozpoznania tych przestrzeni poprzez pogłebianie relacji z własnym ciałem w ruchu – dowolnie, tak jak Cię ono poprowadzi w tym doświadczeniu. Będziemy rozwijać naszą uważność i obecność, by otwierać się na coraz więcej obszarów percepcji i eksploracji. Od przywitania się z tym co w środku nas, krok po kroku wyjdziemy do spotkania z tym co na zewnątrz. Ta podróż to osobista przestrzeń doświadczania we wspolnocie. JAM – to obszar wolnej improwizacji z szacunkiem i współodpowiedzialnością za bezpieczną przestrzeń tańca: solo, duo, trio… W kontakcie z partnerem, z oddechem, z ziemią, niebem…

Więcej o mnie: