Loffme

Loffme

Marka poprzez swoją działalność przekazuje, że jako kobiety mamy ogromny wpływ na ograniczenie szkodliwych odpadów w środowisku naturalnym. Świadomy wybór wielorazowych produktów do higieny i pielęgnacji ciała pozwala nie tylko zatroszczyć się o własne zdrowie ale również budować nową, lepszą przestrzeń wokół siebie.
Duża wytrzymałość produktów Loffme wydłuża znacząco czas ich użytkowania. Dla Loffme filozofia Zero Waste to nie rynkowy trend, lecz idea która towarzyszy na każdym kroku podczas tworzenia produktów i opakowań oraz wyborze sposobów ich dystrybucji.
Loffme szanuje to co naturalne w nas samych i w otaczającym nas świecie. Nasze produkty pomagają chronić i pielęgnować kobiecość w zgodzie z potrzebami ciała i jego cyklicznością na każdym etapie życia.
W ofercie marki znajdziecie wielorazowe podpaski, wielorazowe wkładki higieniczne, wielorazowe płatki kosmetyczne a także ręczniki do demakijażu , kąpielowe i fitness.
Wszystkie produkty powstają z materiału barierowego, antybakteryjnego który posiada certyfikaty OekoTex Standard 100 i ECARF. W procesie wytwarzania materiału wykorzystywane są najnowsze osiągnięcia technologiczne, dzięki którym powstaje on bez zaangażowania szkodliwych rozpuszczalników i klejów. Włókna łączone są wyłącznie przy użyciu wody i dźwięku dzięki czemu produkty Loffme są bezpieczne dla ciała i przyjazne dla środowiska. Celem marki było to aby produkty powstały z materiału o właściwościach hipoalergicznych.

Więcej o mnie: