Małgorzata Brzoza

Małgorzata Brzoza

Autorka wielu książek w tym Słownika Dobrych Słów, Słownika Uczuć i Emocji oraz czterech specjalistycznych książek o numerologii: polski Numerologiczny Słownik Imion, Esencja Numerologii, Numerologia Związków (w tym Bajki Ezoteryczne), Numerologia Kody Reinkarnacji – klucz do poprzednich wcieleń, Joisan siostra aniołów a także czeskiego Numerologicznego Słownika Imion XXI wieku. Wydała pierwszą w Polsce płytę z tekstami piosenek o duchowej głębi przekazu: Anioly Latają Nisko. Autorka trzech fotoklipów o numerologii, których wizualizacje posiadają zaplanowane działanie relaksacyjne i koloroterapię. Autorka znana jest słuchaczom z licznych audycji radiowych i widzom ze spotkań w TVP 1, TVN, Porozmawiajmy TV, PR 3, Tok FM. Autorka licznych artykułów prasowych o numerologii, werbalizacji pozytywnej i apokryfach chrześcijańskich oraz szeroko pojętych wyższych, duchowych wartościach uniwersalnych.
Od 1997 roku prowadzi liczne kursy i wykłady w zakresie Numerologii Karmicznej. Kursy i warsztaty z numerologii pitagorejczyków, opartej na wcześniejszych naukach platońskich. Uprawia numerologię humanistyczną, wyspecjalizowaną w psychoanalitycznym zrozumieniu nawyków człowieka, wyniesionych z dzieciństwa i poprzednich wcieleń. Specjalizuje się w interpretacji lekcji z poprzednich żywotów, zapisanych w dacie urodzenia imionach i nazwiskach, zaplanowanych na aktualne życie dla konkretnej osoby. Uczy odczytywać karmę osobistą i dziedzictwo karmy rodu.

Ukazuje nowatorskie i wyjątkowo trafne interpretacje numerologiczne o głębokich walorach psychoterapeutycznych. Konstruuje Pseudonimy Wzmacniające (bez żadnych dodatkowych dociążeń karmicznych, inne niż uczniowie pani Lobos) poprzez które, każdy człowiek może uruchomić dodatkowe możliwości realizacji swoich talentów i planów.
Prowadzi warsztaty Kody Reinkarnacji, ustawienia w polu pamięci poszukujące wyjścia z nawyków z poprzednich wcieleń (inne niż w/g Hellingera), oraz warsztaty Białej Magii Słowa i Dźwięku, czyli świadomego używania mocy słów, pozytywnej werbalizacji i potęgi pracy w kręgu mocy wspartego dźwiękiem. Medytacje dynamiczne i procesowe oparte o zrozumienie siebie i innych. Jest urodzoną duszą artystyczną, autorką wierszy, tekstów śpiewanych, grafik, zdjęć, fotoklipów, obrazów olejnych i rysunków.
Wyróżniona odznaczeniem Piramida Słońca przyznawane przez polski periodyk ezoteryczny “Nieznany Świat”. Nazwana przez prasę “Pierwszą Damą Polskiej Numerologii”. Warsztat pracy autorki powstał poprzez lata praktyki i samodzielnego poznawania świata na bazie osobistych przeżyć i doświadczeń wychodzenia z ciała, wędrówek poza planetę a także poprzez doświadczenia w technikach:
– Rebirtning i Regresing
oraz wiedzy nabytej po szkoleniach i nieustannej praktyki od 1992 roku po dziś, w zakresie:
– 3 stopień Metody Silvy, 3 stopień Reiki, masażu, konchowania, podstaw rediestezji, podstaw Theta Thealing, Yoga Yjengar’a pod skrzydłami Bożeny Ostrowskiej, taniec improwizowany, śpiew klasyczny, biały, alikwotowy, koloroterapia, praca z Aniołami, energoterapia, hipnoza zaawansowana.
„Mój rozwój wiedzy numerologicznej wzrasta wraz z każdym kolejnym spotkaniem z klientem i z uczniami, oni są dla mnie najlepszymi nauczycielami.” Na początku swojej drogi ukończyła szkolenia z numerologii karmicznej u Natalii Czarmińskiej i poznała system Gladys Lobos, uczyła się w oparciu o nauki Gurdźijewa i Uspieńskiego, pracuje jednak na podstawach numerologii karmicznej i na bazie wieloletnich osobistych doświadczeń w pracy ze sobą i z ludźmi.
Samoobserwacja. Samodoskonalenie. Nieustanna i codzienna modlitwa poza religijna, medytacje dynamiczne, praca z dźwiękiem archaicznym i magiczną stroną ludzkich emocji, to wszystko wciąż jest aktywne, dzieje się i odkrywa nowe horyzonty poznania i doświadczenia. Tym wszystkim autorka dzieli się ze swoimi uczniami i na tej bazie udziela konsultacji.
Dlatego jest doskonałym nauczycielem i wyjątkowym life coachem.

💫✨
Małgorzata Brzoza poprowadzi dla Was w tym roku trzy prelekcje, w tym:
1) Data urodzenia w numerologii karmicznej. Zagadka w której zapisano naszą karmę i talenty. Co mogę z niej odczytać?
Dla uczestników przeliczę kilka przykładów na flip czarcie i pokażę Państwu, co zawiera się w dacie urodzenia: 4 elementy konstrukcji osobowości, 3 cykle życia, 4 warunki zewnętrzne, fale cyklów dziewięcioletnich. Schematy komunikacji, nawyki ochronne, talenty i karma z poprzednich wcieleń.
2) Po co człowiekowi pseudonimy numerologiczne, co one dają i jakie jest ich zadanie. Co to znaczy dobry pseudonim. Na kilku przykładach pokarzę Państwu, jak można wesprzeć swoje naturalne talenty i talenty dzieci poprzez odpowiedni dobrany indywidualnie pseudonim wspierający. Omówię wibrację zawartości liter i znaczenie kombinacji wibracji liter w relacji do posiadanej daty urodzenia.
3) Medytacja dynamiczna z dźwiękiem. Jak zabawa może być medytacją? Medytacja dla uczestników: Skarbiec Rodowy.
Zapraszam na wspólną zabawę z dźwiękiem, przez małe instrumenty metalowe. A po zabawie proponuje Państwu podróż do Rodowego Skarbca, abyście mogli zaczerpnąć z dorobku rodu tego co wam jest na teraz potrzebne.

Więcej o mnie: