Małgorzata Leszczyńska

Małgorzata Leszczyńska

#wyobraźnia #umysł #podświadomość

🌀 Lubi być z ludźmi, pracować z nimi, wspierać w rozwoju i tworzeniu udanych relacji. By przede wszystkim skupić się na budowaniu głębokiej i prawdziwej relacji z samym sobą. Zgodnie z myślą „co wewnątrz to na zewnątrz” uświadamia, że dostajesz to, na co sam/a jesteś gotowa/y bo w 100% odpowiadasz za siebie. Uważam, że człowiek, który żyje w zgodzie ze sobą i tym, co dla niego ważne, daje sobie szansę by osiągnąć miłość, równowagę, spokój i radość. Dzięki temu otwiera się na możliwość stworzenia satysfakcjonującego i trwałego związku. Prowadzi intensywną praktykę pracy z
podświadomością w ujęciu holistycznym. Stworzyła autorski program łącząc hipnoterapię, technikę uwalania Hawkinsa z pracą z ciałem i wiedzę z zakresu biologii totalnej, aby dotrzeć do źródła blokad i zahamowań. Prawie sześć lat skutecznie wspiera w pokonywaniu trudnych emocji, radzeniu sobie ze stresem, z niskim poczuciem wartości, z brakiem pewności siebie, z odrzuceniem….. Nieustannie zbiera doświadczenia i wiedzę, aby jak najlepiej się nią dzielić.


www.mleszczynska.pl
www.facebook.com/FreeMeML/
www.youtube.com/channel/UCSWIHgnj6LlB4yZBwbNX75A/videos

🌀 Podświadomość to 90% naszego umysłu. To, odczuwanie, nasza wyobraźnia, lęki, marzenia senne, nasze przekonania, programy wg których działamy. Często z umysłu świadomego (10%) wiemy, rozumiemy, ale nie stosujemy. Bo programy utrwalone w naszej podświadomości blokują nasz rozwój. Dotarcie do podświadomości najczęściej odbywa się w falach mózgowych theta. Kiedy rozluźniamy ciało, odprężamy umysł, dużo łatwiej wprowadzić zmiany, również przez koherencję serca z umysłem. Dzięki temu robimy duży krok, uzyskując szybko rezultaty, aby realizować siebie z najwyższych poziomów świadomości. Warto pamiętać, że zmiany przychodzą przez doświadczanie. Podczas spotkania z Małgorzatą Leszczyńską doświadczysz takiej głębokiej pracy koherencji serca z umysłem w falach theta i dowiesz się, jak, zacząć stosować to, co wiesz i rozumiesz, że Ci służy. A podczas doświadczania pracy z podświadomością, wchodząc w koherencję serca z umysłem uruchomisz najlepszą wersję siebie, aby móc przyciągnąć życie na jakie zasługujesz.

Więcej o mnie: