Malwina Idzik

Malwina Idzik

Jestem z powołania fizjoterapeutką, której pasja zaprowadziła Ją do rozpoznania mechanizmów poruszających nasze ludzkie ciało od czasu Noworodka do dorosłej Kobiety.
Jako Dula przygotowuje do naturalnych porodów za pomocą technik Rebozo, śpiewu i świadomości własnego ciała i zawartej w nim przyjemności.
Jako Kobieta dziele się wiedzą i tajemnicą na temat naszej wewnętrznej miesięcznej cykliczności, a Jako Matka filtruję wiedzę przez mądrość ciała by wzrastające pokolenie było nasycone Prawdą zawartą w naturze, jej elementach i naszym czuciu.
✅Warsztat opowie o naszej wewnętrznej mądrości, zawartych w nas przejściach, porach roku, odsłoni tabu naszej zmienności i ukoi rozedrgane niespójności. Zwieńczymy warsztat ceremonią zamykania kości (closing the bones), którą powszechnie obdarowuje się kobietę po porodzie (powszechnie w Meksyku…). Techniki te to żadne Rocket Sience, wiec będziecie mogli sami kontynuować to piękno na innych istotach w trudnych chwilach życiowych, w czasach przejścia i zmiany i zawsze gdy wasza wewnętrzna mądrość tak Wam podpowie. AHO.