Malwina Mango

Malwina jest Fizjoterapeutką wyspecjalizowaną w diagnozie i terapii noworodków, a za tym idzie jej zrozumienie funkcjonowania ludzkiego ciała, wspaniałej “maszyny” z jej potrzebami i możliwościami. Jako Dula asystuje przy porodach, prowadząc kobiety na ścieżkę rozpoznania przyjemności i ekstatycznego porodu. Jako Matka dwójki dzieci rozumie dogłębnie zawiłość doświadczenia rodzicielskiego, a Jako Partnerka dogłębnie doświadcza różnorodności życia. Ufając bezgranicznie wewnętrznej mądrości, cyklowi, w którym każda kobieta jest zanurzona. Ten cykl to święta Moc, która Jest i pragnie współtworzyć piękno na tym świecie.

✨Malwina opowie o Zamykaniu Kości

Zaproszę Was w podróż podsumowującą zebrane doświadczenia, które przepuściłam przez wiedzę neurologiczną, szamańską i prowadzenie z natury. Jako fizjoterapeutka – porozmawiamy o ciele jako strukturze i jej funkcjonowaniu,

✅W czapce Duli opowiem o otwieraniu ciała na wielu poziomach podczas porodu i nie tylko. Drewnianym patykiem opowiem i zaprezentuję prowadzenie dżunglowe w Zamykaniu Kości czyli proces zakańczania, który na przestrzeni lat widzę jako kluczowy w naszym rozwoju.

✅ Jako Kobieta podzielę się mądrością cyklu naturalnego i menstruacyjnego, ich wzajemnego przepływu i zasilania.

✅Z punktu Chaosu Matki dwójki żywych dzieci otworzę talię i wyłożę wszystkie karty na stół : jak zamykanie kości reguluję mnie i moją rodzinę na co dzień, Otwiera do maksymalnego potencjału ludzi i ich los, którzy są na mojej ścieżce.

Więcej o mnie: