Mariusz Bocian i Ewa Cyran

Żywe związki – bliskość i intymność w relacji

Pasjonaci i praktycy świadomego wzrastania w związku. Ich żywiołowość i autentyczność, odmieniły bieg setek osób i relacji. W swojej pracy wykorzystują przede wszystkich własne bogate doświadczenie, jak i mocne przygotowanie merytoryczne w pracy warsztatowo-terapeutycznej. Pracują na wielu poziomach: emocjonalnym, fizycznym, energetycznym, wykorzystując psychologię zorientowaną na proces, ustawienia systemowe, dialog z głosem, tantrę, pracę z ciałem, energią, intuicją, i wiele innych. Mariusz (http://zywymezczyzna.pl) prowadzi regularne grupy dla mężczyzn , Ewa kobiece kręgi i sesje indywidualne. Razem prowadzą warsztaty i programy dla par – http://zywezwiazki.pl
🌿Tematem przewodnim będzie odzyskanie zaufania oraz wiary, że można być szczęśliwym i spełnionym w związku. Nie ma znaczenia, czy jesteś w relacji czy nie, proces dotyczy również uzdrawiania przeszłych związków i otwierania się na nowe.

To doświadczenie, które może przerodzić Twoją relację w pasjonującą przygodę odkrywania siebie. Podczas warsztatu będziemy rozwijali nasze umiejętności tworzenia żywych relacji, poprzez praktyki, pozwalające nam:
– Usłyszeć i poczuć siebie samego głębiej
– Rozbudzić bliskość, intymność, życiową energię
– Umiejętniej reagować i zamieniać sytuację emocjonalną w relacji na pogłębianie bycia razem.
– Uzdrawiać przyczyny naszych trudności w budowaniu relacji.

Więcej o mnie: