Mariusz Graczyk

Mariusz Graczyk

Miłośnik gór, jazdy na nartach, sauny i basenu. Absolwent Politechniki Wrocławskiej Wydziału Budownictwa Lądowego i Wodnego. Pracuje w branży budowlano – przemysłowej. Jest zwolennikiem i praktykiem skutecznych metod pracy nad sobą w celu zmieniania siebie. Korzysta z technik hawajskiego Ho’oponopono oraz technika kwantowych. W pracy grupowej prowadzi mantrowanie (medytację, modlitwę) prowadzoną. Wieczny uczeń . Uważa, że prawda jest kwantowo relatywna, a tak zwany rozwój duchowy ma zadanie praktycznie służyć polepszeniu jakości i radości życia tu i teraz (samemu sobie, rodzinie i otoczeniu). Jedyną Istotą na jaką mamy wpływ tu i teraz to my sami, zmieniając siebie na coraz lepszą wersję samego siebie zmieniamy świat na lepszy.

✅Ho’oponopono w tłumaczeniu z języka hawajskiego oznacza: ho’o – zrobić, spowodować, doprowadzić do czegoś ; PONO – prawidłowo, perfekcyjnie, słusznie, w Boskim porządku Źródła Życia Wszystkiego Co Jest, w harmonii; Ponopono – jest wzmocnieniem znaczenia pono i oznacza wprowadzenie rzeczy lub zdarzeń we właściwym porządku, aby zbudować harmonię.
Prawo Wszechświata to co Wewnątrz to na Zewnątrz – zasada to mówi , zmień siebie wewnątrz a wszystko na zewnątrz zmieni się samo z siebie – dostosuje się.

Na zajęciach będziemy mantrować, zapalimy Agnihotrę oraz zrobimy kręgi: Krąg Wdzięczności; Krąg Błogosławieństwa; Krąg Wybaczania. Będziemy odwoływali stare przysięgi, śluby , przyrzeczenia i obietnice – jako Istoty Wolne nie mamy potrzeby być związani starymi zobowiązaniami.
Agnihotra jest to oczyszczający, leczniczy ogień ofiarny palony w domach lub gospodarstwach dokładnie o wschodzie i zachodzie słońca.
W chwili palenia ognia Agnihotry wokół piramidy, w której jest wykonywana ceremonia, gromadzą się wielkie ilości energii oraz tworzy się pole magnetyczne neutralizujące działanie energii o charakterze negatywnym i zasilające energie pozytywne.