Mariusz Graczyk

Mariusz Graczyk to miłośnik gór, jazdy na nartach, sauny i basenu. Absolwent Politechniki Wrocławskiej Wydziału Budownictwa Lądowego i Wodnego. Uważa, że tak zwany rozwój duchowy ma zadanie praktycznie służyć polepszeniu jakości i radości życia tu i teraz (samemu sobie, rodzinie i otoczeniu). Jedyną Istotą na jaką mamy wpływ tu i teraz to my sami, zmieniając siebie na coraz lepszą wersję samego siebie zmieniamy rzeczywistość.

O godzinie 5:32 Mariusz rozpali oczyszczający ogień Agnihotra.

Agnihotra jest to oczyszczający, leczniczy ogień ofiarny palony w domach lub gospodarstwach dokładnie o wschodzie i zachodzie słońca. W chwili palenia ognia Agnihotry wokół piramidy, w której jest wykonywana ceremonia, gromadzą się wielkie ilości energii oraz tworzy się pole magnetyczne neutralizujące działanie energii o charakterze negatywnym i zasilające energie pozytywne. Agnihotra oczyszcza białym światłem nawet do kilku kilometrów oraz ma działania wzmacniające. Oczyszcza atmosferę neutralizując działanie cząsteczek promieniotwórczych, produkuje duże ilości jonów ujemnych, które odżywiają atmosferę. Nasyca powietrze praną – energią życia, wywołuje w ludziach pozytywne uczucia. Redukuje stres i napięcie umysłu Regeneruje komórki mózgowe, odnawia skórę i oczyszcza krew Neutralizuje bakterie chorobotwórcze Transformuje negatywne energie, uzdrawia miejsca i ludzi.

Wdychany dym Agnihotry przenika do krwiobiegu i poprawia krążenie, tonizuje układ nerwowy i przywraca harmonię w ciele. Podnosi poziom energii własnej. Oczyszcza białym światłem na wiele kilometrów.
W trakcie warsztatu będą śpiewane mantry. Ho’oponopono jest procesem – dosłownie: poprawić, naprawić. Pozytywna zmiana Twojego wnętrza wypłynie korzystnie dla Twojego zewnętrznego dobrostanu .

Ho’oponopono w tłumaczeniu z języka hawajskiego oznacza:

HO’O – zrobić, spowodować, doprowadzić do czegoś
PONO – prawidłowo, perfekcyjnie, słusznie w Boskim porządku Co Jest, w harmonii PONOPONO – jest wzmocnieniem znaczenia pono i oznacza wprowadzenie rzeczy lub zdarzeń we właściwym porządku, aby zbudować harmonię. Po zmianie negatywnych myśli zmienią się automatycznie uczucia i emocje z nimi związane, zmieni się Twoje życie, zmieni się automatycznie atmosfera w Twoim otoczeniu.

Ho’oponopono to proces, który może samodzielnie stosować bez względu na wyznawaną wiarę , znakomicie działa na wszelkiego typu relacje / partnerskie, rodzinne, służbowe/ redukuje stres , wybaczyć sobie i innych, odpuścić przeszłość , przejąć kontrolę i podwyższyć swój komfort życia.

Każdy problem traktuj jako zadanie do wykonania, po jego wykonaniu Wzrastasz.
My w swoim życiu mamy wpływ TYLKO i Wyłącznie na siebie i tak naprawdę zmiana jakości naszego życia zależy wyłącznie od nas – tak precyzyjnie od zmiany naszych myśli żeby przeważały pozytywne Po prostu warto być uważny i to co na nas boleśnie działa zauważyć , określić i „uzdrowić – zmienić wzorzec” – czyli „odcisk na podświadomości” . Uzdrawianie SAMODZIELNE siebie ma wielorakie korzystne wpływy , tak w istocie przez zmianę siebie zmieniamy swój Świat i powodujemy wzrost świadomości całości. Więc mamy ogromny wpływ na rozwój życia. Aż i tylko wystarczy zająć się TYLKO i WYŁĄCZNIE sobą a wpłynie to na całe życie – zmieniając myśli, podwyższając swoje wibrację zmienimy swój scenariusz życia na lepszy – słynny efekt motyla. I tak naprawdę jest to jedyny sens pracy nad sobą , podwyższyć swój komfort życia, zwiększyć spokój i radość życia swojego i rodziny i żyć w energii miłości.

Twoje doświadczenia życiowe są odbiciem Twoich myśli. Gdy zmieniasz myśli – zmieniasz swój świat. Mamy ich dziennie ok. 60 tys. – 80 tys. – i tu chodzi o wszystkie nasze myśli, każdego dnia. Codzienne od urodzenia odciskają założenia na podświadomości a podświadomość niczym rzutnik wyświetla każdemu jego świat zewnętrzny. Trzeba się nauczyć kontrolować swoje myśli i zmieniać świadomie niekorzystne założenia odbite w naszej podświadomości.
Wszystko jest zewnętrznym lustrem Twojego wewnętrznego świata.