Mariusz Graczyk

Mariusz Graczyk

Miłośnik gór, jazdy na nartach, sauny i basenu. Absolwent Politechniki Wrocławskiej Wydziału Budownictwa Lądowego i Wodnego. Pracuje w branży budowlano – przemysłowej. Jest zwolennikiem i praktykiem skutecznych metod pracy nad sobą w celu zmieniania siebie. W tym celu stosuje Ceremonię Ognia Agnihotry, stosuje uzdrawiającą metodę SRT (ang. Spiritual Response Therapy), magię świec, kryształów , obrazów oraz korzysta z technik hawajskiego Ho’oponopono. W pracy grupowej prowadzi mantrowanie (medytację, modlitwę) prowadzoną. Wieczny uczeń . Uważa, że prawda jest kwantowo relatywna, a tak zwany rozwój duchowy ma zadanie praktycznie służyć polepszeniu jakości i radości życia tu i teraz (samemu sobie, rodzinie i otoczeniu). Jedyną Istotą na jaką mamy wpływ tu i teraz to my sami, zmieniając siebie na coraz lepszą wersję samego siebie zmieniamy świat na lepszy.
💫✨
Prawo Wszechświata to co Wewnątrz to na Zewnątrz – zasada to mówi , zmień siebie wewnątrz a wszystko na zewnątrz zmieni się samo z siebie – dostosuje się.

Warto podjąć kroki do zmiany sposobu myślenia, Po zmianie negatywnych myśli i uczucia z nimi związane, zmieni się Twoje życie, zmieni się automatycznie atmosfera w Twoim otoczeniu. Wszystko jest zewnętrznym lustrem Twojego wewnętrznego świata. Zmień swój wewnętrzny świat, a automatycznie zmienisz ten zewnętrzny.
Ho’oponopono jest procesem – dosłownie: poprawić, naprawić. Pozytywna zmiana Twojego wnętrza wypłynie korzystnie dla Twojego zewnętrznego dobrostanu – zdrowia, związków i finansów.

Możliwe symbole do uzdrawiania : „kocham siebie” „ karnie siebie” ; „zasługiwanie „ „aktywacja swojego potencjału Rodowego” lub inne w zależności od „energii potrzeby chwili”.
💫✨
Agnihotra jest to oczyszczający, leczniczy ogień ofiarny palony w domach lub gospodarstwach dokładnie o wschodzie i zachodzie słońca. Wiedza o ogniu Agnihotra pochodzi w Ksiąg Wedyjskich. Agnihotra ma wielką moc uzdrawiającą i przemieniającą. W chwili palenia ognia Agnihotry wokół piramidy, w której jest wykonywana ceremonia, gromadzą się wielkie ilości energii oraz tworzy się pole magnetyczne neutralizujące działanie energii o charakterze negatywnym i zasilające energie pozytywne. Agnihotra oczyszcza białym światłem nawet do kilku kilometrów w każdym z kierunków.

Działanie Agnihotry:
– Oczyszcza atmosferę neutralizując działanie cząsteczek promieniotwórczych
– Produkuje duże ilości jonów ujemnych, które odżywiają atmosferę.
– Nasyca powietrze praną – energią życia, wywołuje w ludziach pozytywne uczucia.
– Redukuje stres i napięcie umysłu
– Regeneruje komórki mózgowe, odnawia skórę i oczyszcza krew
– Neutralizuje bakterie chorobotwórcze
– Transformuje negatywne energie
– Uzdrawia miejsca i ludzi
– Wdychany dym Agnihotry przenika do krwiobiegu i poprawia krążenie, tonizuje układ nerwowy i przywraca harmonię w ciele.
– Rośliny lepiej wzrastają
– Pozytywnie wpływa na zwierzęta, w sposób analogiczny jak na ludzi.
– Podnosi poziom energii własnej
– oczyszcza białym światłem na wiele kilometrów.