Martin i Kasia Harmony

Martin i Kasia Harmony

Jesteśmy obecni w sieci od ponad 8 lat. Zawsze staraliśmy się pokazywać piękno wzajemnych relacji. Nie ma bowiem nic piękniejszego, niż świadomy wzrost partnerów w oparciu o wzajemny szacunek, zrozumienie i empatię. Te wartości przenieśliśmy później na wychowywanie naszych dzieci. Na podstawie zdobytego doświadczenia w budowaniu naszych relacji stworzyliśmy Harmonię – Grę dla Par, która przypomina, co jest ważne w każdym związku. W ciągu ostatniego roku Harmonia trafiła do ponad 4 tysięcy domów, pisząc wiele pięknych historii par. Grę dla par uzupełniliśmy o wersję rodzinną, która angażuje również dzieci. Prowadzimy warsztaty dla par, które pomagają lepiej zrozumieć siebie, partnera oraz wzajemne relacje.
Martin Harmony – Jestem praktykiem oddechu Instytutu Oddechu Michała Godlewskiego. Instytut Oddechu jest członkiem International Breathwork Foundation – międzynarodowej organizacji zrzeszającej organizacje i jednostki zajmujące się pracą z oddechem. Program kształcenia praktyków oddechu spełnia międzynarodowe standardy kształcenia w Global Professional Breathwork Alliance i jest rekomendowany przez światowy autorytet w pracy z oddechem dr psychologii i autorkę 7 książek z psychologii oddechu, psychologii jak i pracy w polu ustawień rodzinnych – Joy Manne.
Kasia Harmony – Jestem organizatorką warsztatów i kręgów dla kobiet. Razem ze swoim mężem prowadzę także autorskie warsztaty dla par – Różność. Równość. Jedność. Jestem członkinią Szkoły Wiedzy Szamańskiej Jadwigi Nairy. Pomagam kobietom odnaleźć drogę w głąb siebie, a także odkryć ich niezwykły potencjał i moc. Uczę miłości, akceptacji tego co przynosi nam życie, odnajdywania sensu i radości w codzienności.
✅ Różność to historia o każdym z nas, jako jednostki. Wszyscy jesteśmy różni, wszyscy mamy swoje zainteresowania, pasje i niedoskonałości. Ten filar będzie się skupiał na dotknięciu własnego wnętrza. Będziemy napełnić siebie miłością i samoakceptacją, ponieważ dopóki sami nie będziemy pełni, nie będziemy mieli czego zaoferować partnerowi.
Równość to filar poświęcony partnerstwu w kontekście empatii i wzajemnego poszanowania przestrzeni w związku. Będziemy pracować nad komunikowaniem swoich granic i potrzeb z pozycji serca.
Jedność to spotkanie w harmonii i pełnej wzajemnej akceptacji. To filar, który opowiada o wzmocnieniu więzi i relacji oraz budowaniu przestrzeni pod wzrost i rozkwit związku i partnerów.