Mojraland Monika Sylwestrowicz

Prowadzi Elitarną Szkołę Uzdrowicieli , gdzie przekazuję jej adeptom zintegrowaną wiedzę nt. medycyny kompletnej – MIKROKOSMONAUTYKI oraz medycyny żywiołów.

Monika to holistyczna “terapeutka”, wiedźma, pieśniarka, tantryczka i uzdrowicielka.
Pomaga ludziom w odnalezieniu siebie, zdrowia, szczęścia i miłości. W swojej praktyce łączy metody akademickie z szamanizmem, wiedzę i praktyki Wschodu i Zachodu, pracę z Ciałem z Duchowością, realia z mistycyzmem. Trzyma kręgi, prowadzi warsztaty , tworzy szamańską sztukę użytkową.

✅Praca z TRAUMĄ w Ciele to warsztat podczas którego podzieli się swoimi obserwacjami ze swojej drogi terapeutyczno-duchowej. Spotkała na niej osoby z wpisanymi w Ciało programami na poziomie somatycznym wynikającymi z doświadczeń życiowych. To właśnie te zapisy uniemożliwiają na podświadomym poziomie nasz tzw. ROZWÓJ lub po prostu ŻYCIE. To historie trudne, które pomimo wielu odbytych terapii wciąż ranią Ciało od środka. Wspólnie postaramy się je zobaczyć, uwolnić…

Inspiracjami merytorycznymi podczas pracy są REICH LOWEN OSHO oraz FREYa . Stosując pracę na MIKROKOSMOSACH, TANTRĘ, metody ludowe, szamanizm i alchemię ŻYWIOŁÓW, Monika zapraszam do wspólnego UWOLNIENIA, BYCIA.