Monika Czyżewska

Monika Czyżewska

Monika Czyżewska od 2000r. pracuje z Ludźmi, którzy utknęli w swoim życiu. Niektórzy utknęli w toksycznym związku lub całej serii związków. Inni utknęli w pracy, która daje im pieniądze, ale kradnie duszę. Jeszcze inni utknęli w swojej samotności i w dołującym obrazie siebie i świata. Niektórzy utknęli w roli, której nie znoszą, a jeszcze inni utknęli w biznesie, który miał dawać wolność, a stał się osobistym więzieniem. Czyżyk – wykorzystując narzędzia Zdrowej Pełni uwalniające pamięć komórkową z zapisu traum, obciążeń, pasożytów i blokujących programów – prowadzi Ludzi do ich Osobistej Zdrowej Pełni. Do miejsca w którym wiadomo, że trwanie w życiowym utknięciu było największą głupotą, traumy i obciążenia zabijały marzenia, a prawdziwe uwolnienie się od nich pozwala Ci w końcu żyć życiem, które kochasz, w którym kochasz i które naprawdę ma znaczenie!

WYKŁAD: Twoja droga do Zdrowej Pełni
Czujesz, że jesteś tu po WIĘCEJ?
Że gdyby czas, pieniądze, inni Ludzie i wcześniej podejmowane przez Ciebie decyzje, nie były ograniczeniem, to realizowałbyś WIĘCEJ? Z większym rozmachem? Z większą radością? Że miałbyś sobie, Ludziom, których kochasz i Światu tak wiele do zaoferowania?
A tymczasem zmagasz się z codziennością… Z trudnymi sytuacjami… Z trudnymi emocjami… Z własnymi reakcjami, za które siebie nie lubisz i które po czasie sobie wyrzucasz… Sam przez to cierpisz. Cierpi na tym Twoja Rodzina, Twój związek, Twoja praca i zewnętrze nie jest dla Ciebie tak przyjazne, jak mogłoby być.
Jeśli chcesz skończyć z taką dynamiką… Jeśli chcesz wiedzieć, jak uwolnić się od obciążeń zapisanych bardzo głęboko w Twojej pamięci komórkowej, żebyś w końcu mógł żyć życiem, które kochasz, w którym kochasz i które naprawdę ma znaczenie, to ten wykład jest właśnie dla Ciebie.
Podczas wykładu dowiesz się:
jakie obciążenia nosisz w swojej pamięci komórkowej,
w jaki sposób te obciążenia blokują Ci życie Twoją Zdrową Pełnią (jak rujnują Twój związek, upośledzają Cię, jako Rodzica i jako Człowieka, sabotują Twój sukces w pracy, wiążą Cię finansowo i osłabiają Twoje ciało),
do jakich zasobów miałbyś stały i nieskrępowany dostęp, gdybyś potrafił uwolnić się od obciążeń zapisanych w Twojej pamięci komórkowej
i najważniejsze: w jaki sposób możesz uwolnić się od obciążeń zapisanych w Twojej pamięci komórkowej po to, żebyś w końcu mógł żyć życiem, które kochasz, w którym kochasz i które naprawdę ma znaczenie!

Dowiesz się także, jak na poziomie komórkowym działa mechanizm odbudowywania się traum i obciążeń. Bez tej wiedzy różne metody transformacji, po które sięgasz, będą działały jedynie w ograniczonym spektrum lub na krótko. Na szczęście jest sposób, by od wszelkich obciążeń uwolnić się całkowicie (łącznie z ich zapasowymi kopiami) i o tym także usłyszysz podczas wykładu.
Dlatego, jeśli czujesz, że chcesz w życiu sięgnąć po WIĘCEJ…
lub czujesz, że nie chcesz, aby dłużej było tak, jak teraz, ale jeśli z tym nic nie zrobisz, to niestety będzie tylko gorzej…
to ciepło Cię zapraszam na wykład: „Twoja droga do Zdrowej Pełni”

Warsztat: Uwolnij się od toksyki w relacjach.
Zdarzyło Ci się kiedyś poznać nowego Człowieka i poczuć z nim „chemię”? Czuć to specyficzne przyciąganie, które zbliżało Was do siebie? Jeśli działasz podobnie, jak większość Ludzi, to jest niemal pewne, że masz takie doświadczenia
A zdarzyło Ci się rozczarować tą relacją i zawieść się na tym Człowieku? Zdarzyło Ci się myśleć, że przecież tym razem miało być już tak dobrze; miało być pięknie, a tymczasem znów wyszło jak zwykle? Zdarzyło Ci się głowić, jakim cudem relacja, która zapowiadała się tak dobrze, „nagle” stała się taka trudna?
A może przeżywasz inny koszmar? Może w Twojej relacji z kimś, kto jest dla Ciebie bardzo ważny (zazwyczaj członek Rodziny, ale nie tylko) nagromadziło się już tyle toksyki, ze bez względu na to, jak bardzo starasz się tę relację naprawić i bez względu na to, po jakie sposoby sięgasz, to co robisz działa tylko na chwilę, albo od razu okazuje się olbrzymim fiaskiem?
Jeśli tak, to mieścisz się w tzw. normie… Większość Ludzi (prawie 98% całej populacji Ziemi) doświadcza tego samego, co nie oznacza, że jest to zdrowe, ani normalne. Jest to powszechne i na poziomie komórkowym wynika z dwóch kwestii.
Podczas warsztatu „Uwolnij się od toksyki w relacjach” nie tylko dowiesz się, jaka dynamika rzeczywiście stoi za trudnymi, toksycznymi relacjami, ale także dostaniesz sposoby na to, by się od tej toksyki uwolnić.
Dlatego, jeśli chcesz uratować obecną, ważną dla Ciebie relację, lub chcesz świadomie i bez toksycznych obciążeń budować relacje w przyszłości, to ten warsztat jest właśnie dla Ciebie.

Więcej o mnie: