Monika Grzegorczyk

Monika Grzegorczyk

Nazywam się Monika Grzegorczyk i jestem samą sobą. Od ponad 8 lat pracuję z energią subtelną. Wykorzystuję zdolności jak i odpowiednie wykształcenie/wiedzę w tym kierunku- m.in. bioenergoterapeuty, skończone 3 stopnie uzdrawiania pranicznego, uzdrawianie wg Soul Body Fusion, wiedzę o Hunie, uzdrawianiu duchowym, totalnej biologii i wielu innych nurtach, które przekazują prawdę. W tradycyjnym kształceniu jestem mgr inż. po Politechnice Łódzkiej. Obecnie prowadzę w
Łodzi Galaktyczną Przystań Zdrowia. Wykonuję tam rysunki aury, sesje bioenergetyki, masaże misami tybetańskimi wspomagające uzdrawianie. Dzięki energiom subtelnym otrzymuję wiele informacji ponadzmysłowo. Od wielu już lat prowadzę cykl autorskich zajęć: “Życie wg boskiego projektu”- to warsztaty ze zdrowego stylu życia, podstaw ziołolecznictwa, samouzdrawiania. Udzielam konsultacji w zakresie szczęśliwego życia, przede wszystkim pracuję w temacie uważności i obserwacji samego siebie, zmiany przekonań, pracy w przestrzeni serca. Pracuję także ze zwierzętami – odczytuję ich intencje poprzez kontakt subtelny.

Zapraszam po wiecej: www.galaktycznaprzystan.pl

Zdrowe i kosmiczne relacje damsko-męskie.
Opis wykładu:
Temat relacji partnerskich, zawsze aktualny. Tak jak Ziemią weszła w inne wibracje, tak i w podejściu do bliskich relacji wiele się zmieniło. Wraz z energią planety zmieniamy się my i forma współbycia. Obecnie budujemy już więzi na bazie co najmniej 5D, a to wiąże się z innym podejściem niż na “starej Ziemi”. Ta prelekcja zapozna lub przypomni Wam wiedzę o współistnieniu w miłości, przypomni nieprzemijalne wartości, ale przede wszystkim porozmawiamy o tym, co jest nowego i nieznanego, czego warto się nauczyć, by relacja była trwała i szczęśliwa. Jak można traktować siebie i partnera, byśmy oboje czuli się dobrze i w swej boskiej doskonałości rozwijali. Jak wspierać siebie wzajemnie i jaką postawę przyjąć, by obu stronom to służyło. Nowe kosmiczne relacje bywają mocno odmienne od tego co znamy. Ale przyszedł czas porzucenia starych programów i świadomego, pełnego zrozumienia, i prawdy, poruszania się w nowych przestrzeniach. Czego Wam życzę i serdecznie zapraszam na spotkanie.

Więcej o mnie: