Monika Łada-Bieńkowska

Monika Łada – Bieńkowska

Uzdrowicielka, aktorka, wokalistka, muzyk, kompozytor, nauczycielka techniki wokalnej i aktorskiej, prowadząca terapię dźwiękiem oraz twórca i trenerka swej autorskiej holistycznej metody: Uwolnij siebie, głos, emocje. Dowiedzieć się o niej więcej oraz trafić na zajęcia można za pośrednictwem strony: https://www.facebook.com/PuaPraktyczneUslugiArtystyczne/
Od 17 lat prowadzi szkolenia z emisji głosu, techniki wokalnej i aktorskiej oraz terapię dźwiękiem. Otwiera głosy, serca i umysły. Przez jej „pedagogiczne palce” przewinęły się tysiące osób, z których większość kontynuuje swoją ścieżkę. Zdobywczyni wielu nagród wokalnych i aktorskich. Współpracowała z wieloma teatrami i artystami w Polsce i za granicą. Obecnie współpracuje z zespołem SoulFlames i Przesilenie. Reżyseruje i wystawia własne projekty artystyczne, spektakle, tworzy aranże muzyczne., a swym projektem Uzdrawianie głosem ciała i ducha, pomogła już wielu osobom w dążeniu do harmonii psychofizycznej i energetycznej.
💫✨
Warsztat skierowany jest do osób, które pragną poszerzyć swą świadomość w celu wzmocnienia siebie psychofizycznie i energetycznie mą autorską metodą holistyczną: Uwolnij siebie, głos, emocje. Dzięki prowadzonym przeze mnie warsztatom i sesjom indywidualnym uczestnicy otwierają swój głos, budują wewnętrzną przestrzeń, wzmacniają technikę operowania własnym wewnętrznym instrumentem, a także – co jest dla mnie najważniejsze – poprzez pracę z głosem doznają uzdrowienia fizycznego, emocjonalnego i duchowego. A to sedno mojej holistycznej metody, którą dzielę się z ludźmi już 17 lat, która wciąż się rozwija i pomaga kolejnym osobom! U MNIE KAŻDY WARSZTAT Z TEGO CYKLU JEST INNY. Opiera się na podstawowym szkielecie działania ale i również na procesie grupowym, dlatego każdy warsztat dostosowuje do danych tu i teraz potrzeb zebranej grupy. Pewne podstawowe narzędzia techniczne są stałe, dzięki czemu można pojawiać się na warsztatach cyklicznie i ćwiczyć, osadzając w sobie jako świadomy, który wejdzie potem w podświadomy nawyk. Natomiast z każdego tego typu warsztatu wyniesiesz kolejne nowe doznanie, spojrzenie, doświadczenie psychofizyczne dla siebie. Zapraszam ponownie do kontynuacji poprzednich uczestników, którzy przekonali się po wcześniejszych warsztatach, ile wspaniałych narzędzi nosimy w sobie na ścieżce ku uzdrowieniu ciała i ducha! Kolejny plus-korzyść dla ciebie, że pojawisz się ponownie? Będziesz mógł(mogła) osadzić w sobie podstawowe narzędzia techniczne jakie poznałeś(aś) na warsztacie i przeżyć duchowo, psychofizycznie kolejną nową podróż – doświadczenie, poszerzając o “kolejny krok” samoświadomość.

Więcej o mnie: