Monika Sylwestrowicz

Monika Sylwestrowicz

Jestem Mojra Monika i pracuje z Ciałem jako naturopata od ok. 10 lat.
Doświadczenie które nabyłam przez te lata które nauczyło mnie pokory do tego co „wiem” z książek i otworzyło na wiedzę płynącą z mądrości mojego Ciała oraz mojej nauczycielki – Matki Natury. Łączę intuicyjnie w swojej praktyce metody akademickie z szamanizmem, wiedzę i praktyki Wschodu i Zachodu, pracę z Ciałem z Duchowością, realia z mistycyzmem jednym słowem niezły kociołek, z którego powstają uzdrawiające, indywidualnie dobrane receptury …
Jestem gotowa korzystać ze swojej mądrości i talentów aby wspierać swój rozwój , być odważnym i nieoceniającym przewodnikiem dla tych, którzy mnie wybiorą na swojej ścieżce powrotu do siebie , chronić i szanować naszą Planetę
Żywioł, który mnie prowadzi to ZIEMIA , dlatego naturalnie pojawił się w mojej praktyce Dotyk, wspierające Ciało dary Ziemi – kamienie, zioła oraz rytuały pochodzące z Ziemi .
W tym zakresie oferuję wszelkiego rodzaju pracę z Ciałem (Ziemią) :
– refleksologię stóp , dłoni, twarzy i głowy
– aurikuloterapię (refleksologię ucha)
– masaże relaksacyjne, klasyczne
– biomasaże całego Ciała (PeLoHa, autorski MojraMo)
– masaże tantryczne oraz sesje uzdrawiania seksualnego
– praca z jajeczkami Yoni i kamieniami dla wsparcia kobiecości
– dietetyka profilaktyczna i lecznicza wg TMC
– terapia tańcem , gimnastyka wibracyjna
Jako miłośniczka ziół i roślin prowadzę vloga „chwasting story” oraz „słoikowe love” popularyzując dziko rosnące zioła. Opowiadam o ziołach, medycynie ludowej, Naturze na lokalnych festynach ludowych, prowadzę ceremonie z roślinami oraz warsztaty oczyszczania oraz pielęgnacji Ciała .
Pod „patronatem” żywiołu ZIEMI ukoronowaniem wiedzy i doświadczeń jest autorska terapia MIKROKOSMONAUTYKA – dająca możliwości kompletnego spojrzenia na człowieka , zastosowania całej gamy odpowiednich terapii , praktyk . To połączenie świadomości wpisanych w Ciało mikrokosmosów z uruchomieniem swojej wewnętrznej mądrości opartej na głosie intuicji i miłości.
Moim ulubionym talentem jest śpiew – który jest przedstawicielem żywioły POWIETRZA -który porusza , wymiata stare nie służące programy ale też dmucha w żagle , nie ma formy.
W zakresie pracy z żywiołem Powietrza proponuję :
– koncerty muzyczne podnoszące wibracje Ciała
– medycyna pieśni, pieśni intencyjne
– drumhealing
– wykłady tematyczne (dietetyka, zdrowie kobiety, refleksologia, mikrokosmosy, medycyna ludowa)
– dźwiekopunktura
– zabiegi aromaterapeutyczne ( zabiegi na Ciało, kapiele, okadzanie, oczyszczanie, olejki)
– przekazy od przodków
Moje połączenie z OGNIEM który poruszy ścięte w Ciele płyny (w formie zastojów, opuchlizn) i rozpali ogień życia przejawia się poprzez :
– pracę z bankami ogniowymi, konchami, moksoterapię
– praktykę szałasów potu
– RUCH (smovey, taniec)
– inne ludowe praktyki ogniowe dla zdrowia
WODA – prapoczątek , nasza kosmiczna natura pojawi się również w mojej praktyce jeśli tego będziesz potrzebować – obmyje abyś mogła /mógł staną do swojej mocy właśnie taki/taka jak jesteś …
Moim guru w tym zakresie jest Kneipp , który był prekursorem wodolecznictwa i całej gamy zabiegów wodnych , z których wiele wykonuję w swojej praktyce np. kąpiele solne, ziołowe, hartowanie Ciała, okłady .
Pracuję z wodą jako przekaźnikiem mądrości Kosmosu , życia .
Łączę moc żywiołów w pracy i dla pracy Ciała Umysłu i Ducha . Widzę i czuję poprzez pryzmat żywiołów i mikrokosmosów , jak nauczyła mnie NATURA.
Mojego holistycznego podejścia w żaden sposób nie chcę i nie będę zamykać w regularnej formie …
Trzymam kręgi, czytam sny, stawiam karty , współtworzę festiwale, wydarzenia, asystuje w wielu warsztatach tematycznych – wg w nurcie tantrycznym co daje mi możliwość ciągłego rozwoju, kontaktu z ludźmi, którzy są dla mnie wciąż fascynującym CUDEM .
Pracuje intuicyjnie , nieszablonowo i nie ponoszę odpowiedzialności za to co w Tobie – wspieram, kocham , otulam …

✅Mikrokosmonautyka to nauka o mikrososmosach wpisanych w Ciało z którymi możemy świadomie pracować za pomocą narzędzi ogólnie i powszechnie dostępnych nam wszystkim – intencja, intuicja, ale zupełnie linearnych takich jak dieta, ruch, dbanie fizyczne o siebie
Pragnę pokazać w prosty sposób jak czytać mapy aby ponieść jakość swojego życia ale też przywrócić połączenie Ciało-Kosmos i uświadomić jakim ważnym jestesmy jego elementem .
Jak wyraźnie się on w nas odbija a my poprzez BYCIE jak wpływamy na jego “stan” i frekwencję

Uczestnicząc w warsztacie doświadczysz -jedności z Wszechświatem,
– uświadomisz sobie swoją niepowtarzalność i niezastąpioną rolę w funkcjonowaniu Kosmosu, -poczujesz sie bezpiecznie w swoim Ciele przestając je jednocześnie kontrolować
-poznasz proste techniki wsparcia CiałoDucha poprzez zastosowanie Mikrosokosmosów Ciała
– nauczysz się z lekością czytać mapy Ciała
– przywrócisz swój wewnetrzyny autorytet
– odnajdziesz swoja mapę przewodnią
– poznasz moc świetych mikrokosmosów
– praktyki uziemienia
– poznasz ciekawych ludzi, których interesuje rozwój Ciała
– mając tylko ręce i zaprezentowaną osobistą medicine bag będziesz w stanie pomóc sobie gdziekolwiek jesteś
-przyjemności, rozluźnienia
– nauczysz się jeszcze większej uważności dla siebie i Wszechświata
– miłości bezwarunkowej
-poszerzysz swoja swiadomość Ciała i Ducha