Natalia i Maciej Gamalczyk

Natalia i Maciej Gamalczyk

Joga Nature
Jesteśmy zwykłą parą, rodzicami dwójki, certyfikowanymi instruktorami jogi (RYT 200). Uciekliśmy na wieś i tu wśród Natury żyjemy powoli i w zgodzie ze swoją naturą. Tu znaleźliśmy spokój, tu nasze Dzieci są szczęśliwe. Na naszej wsi otworzyliśmy własne Studio Jogi i Pilatesu – SHANTI. Joga jest dla nas stylem życia, nauczamy jej i to właśnie ona pomaga nam zachować zdrowie psychiczne w tym szalonym świecie. Staramy się zarazić miłością do jogi wszystkich małych i dużych. Pokazać, że joga jest dla każdego bez względu na wiek, status społeczny, kondycję fizyczną czy rodzaj wykonywanej pracy – jeśli chcesz – to możesz.
💫✨
“Wraz z oddechem podróż w głąb siebie – Joga dla każdego”.
Warsztat przeznaczony dla każdego bez względu na wiek, kondycję fizyczną czy znajomość jogi. Pozwolimy by oddech poprowadził nas przez tą praktykę. Będzie to spokojna praktyka, w sam raz na godziny poranne. Łagodnie obudzi Twoje ciało, rozgrzeje, rozmasuje oddechem narządy wewnętrzne, pobudzi do działania. Ćwiczenia oddechowe odświeżą i dotlenią wszystkie zakamarki Twojego ciała. Praktykę zakończymy relaksacją i wyciszeniem.
💫✨
“Podróż z jogą przez Świat – sesja jogi dla dzieci”.
Warsztat przeznaczony dla dzieci od lat 3 do 99. Młodsze dzieci zapraszamy z rodzicem.
Chwila ruchu i wyciszenia dla dzieci. Połączymy ćwiczenia ruchowe i asany w zabawie w zwiedzanie świata. Uruchomimy wyobraźnię by odwiedzić odległe zakątki naszego globu, pobawimy się jogą, zbadamy swój oddech i jego możliwości, a na koniec wyciszymy się.