NatAya

NatAya

Radość, Taniec, Jedność.

NatAya – Ruch i Dźwięk

Temat warsztatu – SACRED SPACE IN MOVEMENT: wprowadzenie do praktyki ALCHEMII RUCHU

Sławomir Gęściak- tancerz, praktyk świadomego życia, podróżnik, zakochany w każdym aspekcie życia. Nauczyciel Alchemii Ruchu, Pracy z Ciałem, terapeuta, opiekun. Prywatnie mąż Ewy, z która wspólnie tworzą projekt NatAya – Ruch i Dźwięk, ojciec dwójki dzieci. Twórca wielu projektów rozwojowych. Pracuje warsztatowo oraz indywidualnie organizując warsztaty, ceremonie, kręgi oraz wyprawy. Inspiracji popartych własnymi doświadczeniami nieustannie poszukuje ucząc się w Europie i Ameryce Południowej.

Alchemia Ruchu to praktyka, która zaprasza do
głebokiej, świadomej obecności w relacji z samym sobą, w relacji z przestrzenią osobistą, w relacji ze światem. Sztuka w połączeniu z praktyką szamańską pozwala nam poznać, odkryć oraz uczyć się transformować i uzdrawiać nasze historie, zranienia, obszary życia, tak by w pełni mieć dostęp do naszego naturalnego potencjału, darów i zasobów.
To również przestrzeń głebokiej intymnej jak i
kolektywnej modlitwy .
Alchemia Ruchu to medycyna, która kiedy ją
zaprosimy może wspierać nas w poszukiwaniach na różnych etapach życia, wspierając wewnętrzna integrację.
Zapraszam Was do doświadczenia głebokiej
obecności w 3 relacjach, abyś mógł się
przyglądnąć, posłuchać i zaprosić tą medycynę do swojego życia podążając za intencją płynącą z SERCA. Zaprosimy nasze naturalne zasoby, żywioły ZIEMI, OGNIA, WODY i POWIETRZA aby w nas zaTańczyły …

Więcej o mnie: