Niburu Project

Niburu Project którego główną ideą jest tworzenie na bazie instrumentów archaicznych/pierwotnych widowiska (muzykoterapeutycznego), zwanego także „kąpielą” w dźwiękach. To koncert muzyczno-relaksacyjny , który poprzez uzdrawiającą specyfikę gongów i instrumentarium im towarzyszącym, wspiera globalną i szeroko rozumianą świadomość kulturowo-ekologiczną. Jako prawdopodobnie jedyny zespół na świecie od 14 lat cyklicznie grają sesje względem kalendarza solarnego tj. przesileń i równonocy astronomicznych – Solsice & Equinox Gonging i kalendarza lunarnego tj. w czasie nowiu i pełni księżyca zwanych New & Full Moon Gonging.

✅Na ceremoniach doskonale jest skupiać się na uczuciach związanych z tym, czego życzymy sobie najgoręcej i tworzyć idealną przyszłość.

Tomasz Niewiadomy – muzykoterapeuta, pedagog. Autor inkluzywnej platformy Organic Art Syntony (O.A.S. – https://organicartsyntony.wordpress.com) propagującej szeroko pojętą muzykoterapię organiczną. Członek Stowarzyszenia Muzykoterapeutów Polskich. Pracuje na rzecz osób niepełnosprawnych gdzie przy Stowarzyszeniu „OSTOJA” prowadzi swoją pracownie. Absolwent Akademii Muzycznej w Łodzi na wydziale Kompozycji, Teorii Muzyki, Rytmiki i Edukacji Muzycznej –
specjalność muzykoterapia. Absolwent Studium Edukacji Niezależnej Uniwersytetu Warszawskiego na wydziale Instytutu Stosowanych Nauk Społecznych – specjalność pedagogika waldorfska. Jest jednym z pionierów w naszym kraju łączy profilaktykę i terapię dźwiękiem z graniem estradowym.

Michał Litwiniec – Mgr Filozofii Uniwersytetu Wrocławskiego, muzyk, happener, aktor, poszukiwacz dźwięków, multiinstrumentalista, aktywista i mecenas kultury.
Kompozytor muzyki teatralnej i filmowej– ponad 60 premier w kraju i za granicą, stała współpraca z wieloma teatrami m.in. Teatr Narodowy w Warszawie, Teatr TR Warszawia , Teatr Modrzejewskiej w Legnicy, Teatr Nowy w Poznaniu, Teatr Muzyczny Capitol we Wrocławiu, Teatr Klinika Lalek , grupa Karbido – The Table, Orkiestra Kormorany i wiele innych. Twórca jedynej w Europie Glinianej Orkiestry i spektaklu Clay Songs. Członek Rady Artystycznej Przeglądu Piosenki Aktorskiej. Art. Director legendarnej Art Cafe Kalambur we Wrocławiu, oraz Kalaczakra Gallery&Coffee.

Więcej o mnie: