Niburu Project

Niburu Project

🌀 Organic Art Syntony – Sound Medicine & Niburu Project – Chill Out Sound Temple

🌀 Organic Art Syntony:

🌀 Tomasz Niewiadomy – muzykoterapeuta, pedagog, artysta duchowy. Autor inkluzywnej platformy Organic Art Syntony (O.A.S. – https://organicartsyntony.wordpress.com/, https://www.facebook.com/OrganicArtSyntony/).

Niburu Project:

🌀 Michał Litwiniec – muzyk, happener, aktor, poszukiwacz dźwięków, multiinstrumentalista. Kompozytor muzyki teatralnej i filmowej. Kapitan legendarnej we Wrocławiu Art Cafe Kalambur (https://www.facebook.com/Pod.Kalamburem/) i Kalaczakra Gallery&Coffee (https://www.facebook.com/Kalaczakra/)

& Tomasz Niewiadomy

🌀 Organic Art Syntony:
Interaktywna sesja w oparciu o mapę 5 elementów. Forma waasztatowo medytacjna podczas której za pomocą instrumentów archaicznych w sposób w zgodzie z naturą używa się konkretnych intencji i instrumentów rezonujących z naturalnymi częstotliwościami przyrody. Mapa jest pewną formą “gps-u” nawigacji, w zlokalizowaniu własnego JA, i jego potencjału na tle egzystencjalnej siatki przyczynowo skutkowej tj. naszych wzorców, archetypów, żywiołów, temperamentów, sił zwierząt, przodków, opiekunów i przewodników duchowych z którymi (w formie cienia lub światła) mierzymy się każdego dnia. W starożytnych kulturach wiele plemion na wszystkich kontynentach używało mniej lub bardziej podobnej mapy.

4 kierunki wschód, zachód, północ, południe a w centrum My (nasze JA) jako 5 element i wszystkie te (wyżej wspomniane) archetypy, skrypty, siły, które się z nimi wiążą są użyteczną mapą rzeczywistości oraz duchowym narzędziem poznawania świata.

Niburu Project.:
Polski event artystyczny, którego główną ideą jest tworzenie na bazie instrumentów archaicznych/pierwotnych widowiska muzyczno-relaksacyjnego (muzykoterapeutycznego), zwanego także „kąpielą” w dźwiękach. Widowiska te po przez uzdrawiającą specyfikę gongów i instrumentarium im towarzyszącym wspiera globalną i szeroko rozumianą świadomość kulturowo-ekologiczną. Niburu powstał w 2008 roku jako projekt i alternatywa wspierająca społeczeństwo u progu nadchodzących, jak i trwających obecnie czasów, które wiążą się z datą 21 grudnia 2012 roku. Charakterystyczną koncepcją projektu od 2009 roku jest granie sesji względem kalendarza solarnego tj. przesileń i równonocy astronomicznych – Solsice & Equinox Gonging i kalendarza lunarnego tj. w czasie nowiu i pełni księżyca zwanych New & Full Moon Gonging.

Więcej o mnie: