Nicole Grospierre-Słomińska

Nie ma co łudzić się, czekają nas trudne czasy. Zatrucie rzeki Odry jest tylko jednym z sygnałów zapowiadających problemy, z jakimi będziemy się konfrontować, gdy zmiany klimatyczne będą nas coraz bardziej dotykać. Kochani ludzie, nadszedł czas, aby nasze serca pełne miłości uruchomiły nasze mądre i sprawne ręce. Jest czas, abyśmy się przygotowali do zmiany klimatu, tak jak co roku przygotowujemy się do zimy. Właśnie rozwijamy się po to, aby pomóc naszym siostrom i braciom oraz naszej kochanej Matce Ziemi. Chcielibyśmy opowiedzieć Wam o Efektywnych Mikroorganizmach – jak one odtruwały ziemię i wodę, jak mogą zastąpić toksyczną chemię i przywrócić żyzność gleby

Nicole Grospierre Slominska jest francuską, mieszka w Polsce od ponad 40 lat we wsi w okolicy Lubartowa. Jest współzałożycielką i przez długie lata członkinią zarządu Stowarzyszenie “Dla Ziemi” W latach 90-tych była w zarządzie Europejskiej Sieci Ekowiosek – GEN i stworzyła polską sieć Wiejskich Aktywnych Społeczności. Wydawała pismo „Pozytywne Wiadomości”. Doprowadziła do podpisania partnerstwa gminy Kamionka z francuską gminą Gourin w 2006 roku.

✅Od 2007 zajmuje się propagowaniem technologii regeneracji środowiska za pomocą Efektywnych Mikroorganizmów i prowadzi własną firmę. Zajmuje się sprzedażą EM-ów i oczyszczaniem zbiorników wodnych i jezior.

✅ W 2014 roku otrzymała tytuł Kobiety Aktywnej Lubelszczyzny”.

✅Od 2016 roku wraz z mężem prowadzi Rodzinny Dom Kultury Pokoju.

✅W 2020 wydała książkę pod tytułem „Super Mikroby” opisując liczne zastosowania technologii EM.

✅ W 2021 roku została wyróżniona we własnym powiecie jako doradczyni do spraw regeneracji środowiska.

✅ W 2021 roku została wybrana do grona top 50 ekologów w Polsce w plebiscycie #ListaORGANICLIFETOP50.