Nitya

Nitya

Nitya przewodzi na Satsangach, czyli spotkaniach medytacyjnych opartych na wymianie perspektyw z nauczycielem. Prowadzi medytacje, które wskazują na wieczny aspekt naszej istoty. Świadome przebywanie w swej istocie pozwala doświadczać więcej wolności, poczucia bezpieczeństwa, sensu kompletności i połączenia. W roli nauczycielki duchowej od 2014 roku gości w Polsce, jak i w innych miejscach na świecie. Z przyjemnością udziela wywiadów oraz dzieli się swym przekazem różnorodnymi kanałami w mediach społecznościowych. Jest autorką dwóch książek: „Koniec wszystkich historii – Medytacje” wydanej w 2016 r., oraz „Oświecenie 24h na dobę – praktyki i kontemplacje na cały rok” opublikowanej w 2020 r. Jej przekaz jest uniwersalny i pozareligijny. Zaprasza do odpuszczenia wysiłków związanych z przywiązaniem do niekorzystnych wierzeń i identyfikacji z poziomu umysłu, dzięki czemu jesteśmy w stanie otworzyć się na pełnię szczęścia obecną w każdym kolejnym momencie życia.
Więcej informacji na: https://nityameditation.org/
✅ Pierwszą częścią spotkania będzie medytacja prowadzona, w której Nitya będzie zapraszać uczestników do odnalezienia stałej i niezmiennej przestrzeni dla wszystkich możliwych doświadczeń. W ciszy i skupieniu każdy będzie miał możliwość spojrzeć na siebie i całe swoje życie z perspektywy wykraczającej poza poziom ego. Każdy uczestnik będzie miał możliwość rozpoznać, że w swej podstawie jest właśnie tą przestrzenią, a nie chwilowym uwarunkowaniem ciała i umysłu.
W drugiej części spotkania uczestnicy będą mogli nawiązać interakcję z Nityą zadając jej pytanie lub dzieląc się własnym doświadczeniem. Będzie to czas na rozwianie wątpliwości z umysłu lub odniesienie się do swojego bieżącego przeżycia towarzyszącemu wspólnej medytacji.
Dzięki temu spotkaniu każdy uczestnik będzie bogatszy o lepsze rozumienie tego, czym jest w swej istocie. Klarowne rozpoznanie i żywe doświadczenie tego, czym się jest naprawdę, rozbudza chęć aktywnego, współczującego życia pełnego odwagi i entuzjazmu. Dostarcza poczucia spokoju, zrozumienia, pełnej akceptacji i przyjęcia.

Więcej o mnie: