Piara Ravi Kaur

Piara Ravi Kaur

#kundalini #mantra #czakra

🌀 Piara Ravi Kaur – Natalia Norko:
certyfikowana nauczycielka Kundalini Jogi z Wrocławia, ukończyła kurs nauczycielski w Irlandii, kurs muzykoterapii organicznej z użyciem gonga we Wroclawiu oraz kurs instruktorski klasycznej hatha jogi w Indiach. Na podstawie badań terenowych napisała pracę magisterską z etnologii na temat “Czym jest Joga dla czlowieka Zachodu”. Kształciła się z klasycznej muzyki indyjskiej w Amritsar w Północnych Indiach, wokalistka, kompozytorka (jako Shamanika wydała ostatnio płytę z mantrami w wersji muzyki tanacznej), podróżniczka. Fascynują ją uzdrawiające moce dźwięków, dlatego pracuje z Gong & Mantra Medicine.


https://piararavi.com/

🌀 Grzegorz Palarz
Wibracja instrumentów jest dla mnie dialogiem z serca do serca , czystym przepływem bezwarunkowej miłości. Już od dziecka czułem jak muzyka płynie w moich żyłach, wtedy zainteresowały mnie instrumenty perkusyjne. Po wyjeździe do USA założyłem zespół rockowy, z którym nagraliśmy płytę i koncertowaliśmy. Wewnętrzna zmiana skierowała moje zainteresowanie na Skandynawię. Tam zetknąłem się z teatrem, zaliczyłem też epizod w zespole pieśni i tańca. W końcu na mojej drodze pojawiły się instrumenty archaiczne – kamertony, misy tybetańskie, gongi bębny szamańskie oraz mój ulubiony handpan. W chwili obecnej mieszkam we Wrocławiu, gdzie grywam koncerty relaksacyjne i akompaniuję podczas sesji Jogi, gdyż muzyka stanowi jej idealne uzupełnienie.

🌀 Obudź Swój Głos! – Warsztat Kundalini Jogi z akompaniamentem żywych instrumentów

Gong & Mantra Medicine
Dźwięk jest nośnikiem informacji, wypełnia cię i stwarza. Jesteś konfiguracją atomów, które tańczą w rytm twojej własnej muzyki!

Mantry to pierwotne dźwięki, które komunikują się ze świadomością wewnętrznym strumieniem „Naad”, który łączy człowieka z Nieskończonością. Fizyczne działanie mantry polega na stymulacji szyszynki i przysadki mózgowej poprzez pobudzenie drganiami języka w jamie ustnej 84 meridian (połączeń energetyczno-nerwowych). Szyszynka i przysadka mózgowa wpływają na zmiany chemiczne w mózgu, które regulują stan organizmu na wszystkich poziomach, wpływając na samopoczucie i zdrowie. Poprzez mantrę jesteśmy w stanie zmienić programy wgrane w naszą podświadomość. Możemy nastroić ją do nowej, pozytywnej projekcji. Dzięki pracy z mantrami możemy również obudzić swój głos, czyli autentyczne wyrażanie siebie, zarówno na poziomie słowa, jak i działania! Podczas tego warsztatu będziemy koncentrować się na czakrach serca i gardła. Będziemy pracować nad otwieraniem głosu, aby wzmocnić w swoim życiu świadomą, autentyczną komunikację, pełne, odważne wyrażanie siebie, ekspresję twórczą, manifestację swoich darów, swojego Najwyższego Potencjału. Obudzimy przepływ energii z czakry serca do czakry gardła, aby komunikować się ze swojego serca, aby kroczyć ścieżką Duszy. Wykorzystamy cudowne narzędzie, jakim są MANTRY. Wykonamy ćwiczenia i medytacje z Kundalini Jogi przy akompaniamencie takich instrumentów, jak: gong, bęben szamański, harmonium oraz gitara.

🌀 Mantra Medicine:
Koncert medytacyjny w formie Bhajanu, czyli wspolnego śpiewania mantr i innych pieśni mocy. Instrumentarium takie jak: hang drum, gitara, bębny, grzechotki. Muzyka zainspirowana szamańską medicine music. Poprowadzą Piara Ravi i Grzegorz Palarz.