Piotr Koziol

Piotr Koziol wiele lat poszukiwał własnej drogi. Przemierzył wiele krajów, doświadczył mnóstwa zdarzeń, spotkał inspirujących ludzi i zorganizował wiele projektów. Z zagubionego chłopca z niskim poczuciem własnej wartości stał się mężczyzną świadomym i rozwijającym się. Kocha prowadzić zajęcia i inspirować. Od 21 lat wspiera w odkrywaniu i rozwijaniu talentów oraz naturalnego potencjału. Towarzyszy kolejnym osobom w odnalezieniu własnej drogi w ramach Fundacji Kwitnące Talenty oraz Talentownia – miejsca rozwoju.

🦚 Piotr zaprosi wszystkich uczestników warsztatu do spotkania i podróży przez talenty i potencjał do odnalezienia własnej i wyjątkowej drogi.

✅Zastanawiasz się co robić w naszym życiu?

✅Poszukujesz swojego prawdziwego powołania?

Spróbujemy odnaleźć odpowiedź na pytanie: Jaka jest Twoja życiowa misja? Będzie to spotkanie z inspiracją oraz konkretnymi narzędziami.

Zostanie przedstawionych wiele autentycznych historii oraz praktyczne rozwiązania dotyczące 34 talentów wg Instytutu Gallupa, Dynamiki Talentów, czy DISC Profile, które można zastosować od razu na drodze swojego życia. Poza tym będzie otware zaproszenie do spróbowania doświadczeń zaproponowanych przez Ricka Jarrowa w Antykarierze, czyli w poszukiwaniu pracy życia.

Więcej o mnie: