Piotr Kozioł

Piotr Kozioł

Znasz siebie? Robisz to co naprawdę kochasz? Miłość ma dla mnie wielką wartość. W biegu codzienności często zapominamy o tym co dla nas naprawdę ważne. W ferworze bieżących aktywności nie zawsze podążam drogą swoich wartości. Miłość na tej drodze jest na samym szczycie. Dzielenie się z miłością darami i talentami, które mam to przecież misja mojego życia.
Zapraszam Cię do wspólnego spotkania z talentami i potencjałem w miłości – z troską, radością i energią, bo każdy człowiek jest wyjątkowy. Rodzimy się z unikatowym potencjałem. Często nie doceniamy tego daru i nie czerpiemy z tego co mamy. Zapraszam do wyruszenia ścieżką inspiracji do własnych talentów. W tej ciągle zmieniającej się rzeczywistości możesz znaleźć oparcie w tym co stałe, w Twoim potencjale. By był oparciem warto go uwolnić…

Czas spotkania / warsztatów – od 1,5 do 2 godz.

Piotr Koziol
Edukator i lider. W poszukiwaniu swojej drogi rzucił studia i wyjechał na kilka lat za granicę: Niemcy, Holandia i Włochy. Nie znalazł tam jednak tego, co czego poszukiwał. Wrócił. Po powrocie otrzymał wyjątkowe zaproszenie: wyjazd za darmo nad morze na wakacje. Długo się nie zastanawiał: wysłał zgłoszenie i dostał się na to wydarzenie, czyli Szkolenie Liderów Grup Młodzieżowych. W 2001 w Łebie gdzie poczuł szum morskich fal, piaszczystą plażę i przede wszystkim fantastyczni ludzie. To tam pierwszy raz poczuł i doświadczył co znaczy być liderem i edukatorem. Doświadczył jaki ma potencjał. Pierwszy raz w życiu. To była iskra. Uruchomiła cały proces. Od 2002 Piotr pomaga odkrywać i rozwijać talenty – już 1269 osobom pomógł uwolnić talenty! Stale się rozwija, prowadzi programy rozwojowe, warsztaty, szkolenia i zarządza organizacjami. Dzieli się z pasją i zaangażowaniem tym co go kręci. Pomaga uwalniać talenty i inspiruje potencjałem. Od 2012 roku dzieli się swoją wiedzą, doświadczeniem talentami i sercem w Fundacji Kwitnące Talenty. Nie wszystkich stać na to, by dotrzeć do swojego potencjału. Piotr ufundował działania, by dzielić się tym co ma najcenniejszego. Osobom, którym bardzo zależy, a nie stać ich na odpłatne usługi mogą skorzystać ze wsparcia organizacji. Piotr jest szczęśliwym ojcem Daniela i swymi doświadczeniami, rodzicielskimi akrobacjami dzieli się na blogu TATA akrobata. Dodatkowo jest liderem Wolnej Szkoły DAR w Opolu oraz zainicjował i koordynuje spotkania Męskiego Kręgu w Opolu. Uwielbia ruch, działania i podróżowanie. Też w głąb siebie.

Więcej o mnie: