PsychoYogic

PsychoYogic

#intencja #uważność #lekkość

🌀 Mam na imię Magda – joga stała się nieodłączną częścią mojego życia ponad 7 lat temu. Zachwycona i zaciekawiona w 2015 roku udałam się do Indii, gdzie ukończyłam kurs nauczycielski (TTC 200h) Ashtangi Jogi. Mieszkając wówczas we Francji to tam przez dwa lata robiłam pierwsze szlify w nauczaniu jogi. Szukając naukowych wyjaśnień oddziaływania jogi na ciało rozpoczęłam studia podyplomowe na kierunku “Relaksacja i Joga” na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, które ukończyłam w 2019 roku. Zawsze wiedziałam, że joga ma zbawienny wpływ nie tylko na zdrowe ciało ale przede wszystkim na spokój mojego ducha. Zaintrygowana tą magią wzięłam udział w licznych warsztatach i szkoleniach na temat psychoterapeutycznego działania jogi m.in. w Ośrodku terapii i rozwoju osobistego – Złoty Most w Krakowie, co nie tylko pogłębiło moją wiedzę, umiejętności i oczywiście poprawiło samopoczucie, ale wskazało życiową drogę. Chcę się tą magią dzielić ze światem. Poprzez intencję i uwagę prosto do lekkości.

🌀 Warsztat, na który chce Cię zaprosić, będzie składał się z trzech filarów, które sąj ednocześnie III, IV i V stopniem jogi królewskiej – radżajoga.

ASANA – PRANAYAMA – PRATYAHARA

Warsztat rozpocznę około 5 minutowym wstępem – Co to jest joga królewska – radżajoga. Omówię trzy stopnie które będziemy praktykować. Przed każdym filarem warsztatu omówię go pokrótce, zgodnie z klasycznymi założeniami jogi królewskiej. W warsztacie może wziąć udział KAŻDY kto chce poczuć się lekko. Ubierz się wygodnie, weź butelkę wody….i bądź

Więcej o mnie: