Refleksy zdrowia

Refleksy zdrowia

Miłość do zdrowia i chęć dobrego samopoczucia po latach przyjaźni zaowocowała współpracą.
Ksenia, poprzez masaż refleksologiczny twarzy lub stóp, dociera do wszystkich zakamarków ciała, organów, tkanek płytkich i głębokich, sprawiając, że energia życiowa przepływa swobodnie przez meridiany i czakry, pozwalając organizmowi wrócić do homeostazy.
DomiSol, częstotliwościami instrumentów takich jak kamertony, misy kryształowe, głos, dzwonki, kreuje niewidzialne struny rozciągające się w przestrzeni ciał subtelnych człowieka, które głęboko rozwibrowują i regulują ciało fizyczne.
W trakcie sesji, częstotliwości fal dźwiękowych wydobywanych przez DomiSol rozprzestrzeniają po ciałach subtelnych impulsy, pobudzane w tym czasie przez Ksenię na poziomie fizycznym. W trakcie zabiegów następuje odbudowa połączeń nerwowych i synchronizacja półkul mózgowych. To niesamowite połączenie dotyku fizycznego receptorów i fali dźwiękowej równocześnie sprawia, że doświadczamy relaksu i odprężenia oraz pobudzenia witalności tkanek i organów wewnętrznych na poziomie iście komórkowym. Przynajmniej tak twierdzą ci, którzy tego doświadczyli 🙂