Rita Raga / Gosia Grudniak

Gosia to wokalistka, producentka muzyczna, autorka piosenek, a także pedagog i nauczycielka śpiewu. Za swoją misję uważa wspieranie odbiorców w akceptacji i uwolnieniu potencjału własnych Głosów oraz otworzenie ich poprzez otworzenie się na nie.
W ramach działalności artystycznej tworzy muzykę elektroniczną inspirowaną brzmieniami folk i etno, uzupełnioną i żywy wokal i instrumenty. Jej występy na żywo w formie solo lub z zespołem usłyszeć można na festiwalach, w klubach i artystycznych lokalach w całej Polsce, w Czechach, na Słowacji, w Niemczech czy w Japonii, gdzie pracowała jako wokalistka. Współpracuje z uznanymi twórcami z całego świata, a jej muzyka wydawana jest przez światowe wydawnictwa.
✅Warsztat uwalniania głosu i przy pomocy praktyki na bazie jogi. W ramach spotkania relaksujemy i harmonizujemy umysł, ciało i głos, wsłuchujemy się w siebie poprzez medytację, ćwiczenia oddechowe i rozluźniające kolejne partie ciała. Następnie rozgrzewamy głos, oswajamy się z jego naturalnym brzmieniem poprzez ćwiczenia emisyjne oraz naturalne, dzikie okrzyki i śmiech, rozgrzewając przeponę i niwelując napięcia.
✅Podsumowujemy warsztat kręgiem pieśni przy akompaniamencie instrumentów.
Celem warsztatu jest nabranie świadomości własnego głosu oraz użycie go w sposób zdrowy, naturalny, bez blokad i ograniczeń nabytych z powodu czynników psychologicznych lub chorobowych. Odrzucamy samokrytykę, odpuszczamy oczekiwania i cieszymy się wibracjami własnych głosów oraz współbrzmieniem z grupą, czerpiąc czystą radość ze śpiewu. Otwieramy się na nasz głos, ukochujemy go i pozwalamy mu wybrzmieć 🙂

Więcej o mnie: