Sebastian Bołoz

Sebastian Bołoz

O WYKŁADZIE:
Człowiek, jest poniekąd pośrednikiem energetycznym pomiędzy ziemią a kosmosem. Otwierając się na przepływ, wspiera proces komunikacji tych dwóch światów. Stanowi także, odrębne Istnienie, tworzące swoją rzeczywistość. 
Kosmos, ofiaruje nam dar kreacji… Ziemia, siłę i moc do działania… Brak równowagi, w użytkowaniu tych energii, wywoływać może więcej trudności na poziomie życiowych doświadczeń. Na wykładzie podzielę się z Tobą, cennymi wskazówkami i prostymi technikami, które stosować można, w trakcie wykonywania codziennych czynności, co sprawi, że harmonizowanie energii w ciele stanie się naszym nawykiem, niewymagającym odrębnej praktyki.

– ODDECH, SPOJRZENIE, “JOGA” USZU – zwrócimy uwagę na nieograniczony potencjał naszych oczu i uszu… Wskażę Ci, jak wiele sposobów patrzenia i “słyszenia” można zaobserwować w naszym ciele. Podzielę się z Tobą nietypowymi technikami oddechowymi. Doświadczysz, jaką moc niesie oddech, zharmonizowany i zsynchronizowany z pracą mięśni miednicy.

– STOPY, KOLANA, MIĘŚNIE MIEDNICY – sposób w jaki chodzisz, może mieć duży wpływ na to, dokąd dojdziesz.. Przedstawię Ci szereg ciekawostek i technik, związanych z chodzeniem. Przyjrzymy się bliżej, niezwykłej roli stóp i możliwościom jakie niesie, świadome ich wykorzystywanie. Każdego dnia, przemieszczamy się na stopach… Warto czerpać więc z tego korzyści. Sama świadomość tego zjawiska, może wywołać w Tobie pozytywne zmiany w tym obszarze. Powszechne jest przekonanie, iż blokady, tudzież dolegliwości energetyczne, najintensywniej przejawiają się w dolnych partiach naszego ciała. W życiu codziennym przejawiają się one zaburzeniami w obszarze finansów, seksualności, czy poczucia bezpieczeństwa. Osobiście uważam, że jest to efekt zapomnienia potencjału jaki skrywają w sobie mięśnie miednicy. Pracując w sposób świadomy, z obszarem podstawy, dostarczamy do ciała energii ziemskiej, której brak jest odpowiedzialny, za opisane wyżej zaburzenia.

– SERCE, DŁONIE – Finalnie poczujesz, że dostarczenie do Serca energii pochodzącej z dwóch biegunów jednocześnie, pozwala poszerzać jego potencjał. Zwrócimy uwagę na dłonie i ich przysposobienie do pracy zarówno z ziemią jak i przestrzenią kosmiczną. Nauczysz się wykorzystywać dłonie, w celu wspierania procesu harmonizacji energii w ciele…

– “GADŻETY CODZIENNEGO UŻYTKU” – Wiele “wynalazków” dzisiejszych czasów, na dłuższą metę, wpływa na nas niesprzyjająco . Podzielę się jednak z tobą kilkoma “trikami”, wyciągającymi z nich pozytywny potencjał. Pokażę, jak przy nietypowym wykorzystaniu słuchawek, czapki “bejsbolówki”, czy też okularów przeciwsłonecznych, wpłynąć na ruch energii w ciele. A na deser… zdradzę kilka swoich spostrzeżeń dotyczących sznurowania butów.

O PROWADZĄCYM:
Witaj!
Nazywam się Sebastian Bołoz – wędrowiec, kroczący ścieżką Miłości i Wolności. Gdy jako dziecko usłyszałem, że w większości zbudowani jesteśmy z wody, postanowiłem poczuć jej ruch w sobie… Tak rozpoczęła się piękna przygoda, ku rozpoznaniu siebie jako energetycznej istoty wielowymiarowej… Droga Samopoznania…
…zakochałem się w ciszy i ruchu…
Przechadzając się tysiące kilometrów, zrozumiałem jak wielkie znaczenie, ma synchroniczne połączenie dolnych partii ciała z oddechem.
Pracuję z energią i ciałem na wielu płaszczyznach (m.in: praktyka świadomego chodzenia, praca strun głosowych, praktyka oddechu, ekspresja dynamiczna, joga oczu, uszu i języka). Zdarza się, że ludzie nazywają mnie szamanem. Współpracuję bowiem z żywiołami planetami i świetnienawiązuję komunikację ze zwierzętami. Osobiście uznaję wędrówkę, za najbardziej rozwijającą świadomość, formę aktywności.

Więcej o mnie: