Sławomir Gęściak

Sławomir Gęściak

Tancerz, praktyk świadomego życia, podróżnik.
Nauczyciel Alchemii Ruchu, Pracy z Ciałem, terapeuta, opiekun.
Twórca wielu projektów rozwojowych, pracuje warsztatowo oraz indywidualnie organizując warsztaty, ceremonie, kręgi oraz wyprawy.
Certyfikowany Terapeuta Ustawień Systemowych. Ciche Ustawienia Rodzin.
Master NLP, Certyfikowany Coach i Trener. Ukończył Psychologię Zorientowaną na Proces, Terapię Tańcem i Ruchem w Polskim Instytucie DMT.

✅ ALCHEMIA RUCHU to praktyka, która zaprasza do głębokiej, świadomej obecności w relacji z samym sobą, w relacji z przestrzenią osobistą, w relacji ze światem. Sztuka ta w połączeniu z praktyką szamańską pozwala nam poznać, odkryć oraz uczyć się transformować i uzdrawiać nasze historię, zranienia, obszary życia tak by w pełni mieć dostęp do naszego naturalnego potencjału, darów i zasobów.
To również przestrzeń głębokiej, intymnej jak i kolektywnej modlitwy .
Alchemia Ruchu to medycyna, która kiedy ją zaprosimy może wspierać nas w poszukiwaniach na różnych etapach życia, wspierając wewnętrzna integrację.

✅ Wędrówka Męskiej Duszy to zaproszenie mężczyzn na ścieżkę serca, autentycznych relacji, podążających w prawdzie.
Wędrówce, którą potrzebuje odbyć każdy chłopiec, mężczyzna.
Budzące się serce… Budzący się dziki mężczyzna potrzebuje opuścić plemię by stawić czoła niebezpieczeństwom, spotkać się ze swoimi słabościami, demonami… Wykuwając w swym sercu historię, przechodząc inicjację …
Wybierzemy się w szamańska podróż przy bębnie aby spotkać się z męską linią naszych przodków aby otrzymać Moc płynąca z ich mądrości.