Tatiana Antonina Potapowa

Tatiana Antonina Potapowa

Tatiana Antonina Potapowa z Polsko-Uralskimi korzeniami, dziedzicząca i pielęgnująca Wiedzę własnego Rodu. Od wczesnej młodości przekazywano jej poprzez najstarsze Kobiety Rodu, mądrość i wiedzę w naturalnym uzdrawianiu.

Od 5 lat certyfikowana instruktorka Gimnastyki Słowiańskiej, założycielka Szkoły Kobiecego Kręgu Mocy „RODOŁADA”, od lat prowadzi warsztaty o „Tradycji Słowiańskiej” w życiu współczesnej Kobiety.
Organizatorka Warsztatów Kobiecości. Największą pasja Tatiany jest Holistyczna praca z ciałem, jest również adeptem praktyk Sakralnej Architektury Ciała. Praktykuje „Seksualna Harmonizację WUM Building” i podstawy Tantry. Instruktorka treningu mięśni dna miednicy dla Kobiet. Choreografka, tancerka, instruktor Pilates , zajęć Zdrowy Kręgosłup, Stretching i miłośniczka jogi.
Absolwentka Szkoły Baletowej i Uniwersytetu Humanistycznego wydziału Choreografia Współczesna i Taniec Modern, uczestniczka wielu międzynarodowych projektów choreograficznych. Swój warsztat taneczny zdobywała w Rosji, Ukrainie, Czechach i Polsce. Od 3 lat aktywnie prowadzi w Warszawie zajęcia Pilates, Stretching, Joga i Zdrowy Kręgosłup.

Więcej o mnie: