Tatiana Olejnik

Nauczycielka Gimnastyki Słowiańskiej, poprowadzi ją dla kobiet 💃

O sobie pisze:
Wyrosłam spod skrzydeł Izabeli Jałowieckiej (Kowalik), biorąc po raz pierwszy udział w jej warsztatach w 2017 roku. Sport był obecny w moim życiu od zawsze, bo wyzwalał energię i chęć działania. Poznałam także moc medytacji, relaksacji i aromaterapii, która wzmacnia i nadaje większej głębi mojej duchowo-fizycznej praktyce gimnastyki słowiańskiej. Sama Gimnastyka okazała się zawierać wszystkie szukane przeze mnie cechy, bo w sporcie poza korzyściami dla ciała, zawsze szukałam napełnienia dla ducha. Chcę inspirować do jej praktyki kobiety, czujące w sobie słowiańskie korzenie, które chcą czegoś więcej niż fitness💃.

🦚GIMNASTYKA SŁOWIAŃSKA W KRĘGU KOBIET
– to zbiór prostych ćwiczeń dla kobiet, które chcą cieszyć się zdrowiem przez całe swoje życie. Praktyka tej Gimnastyki modeluje sylwetkę, łagodzi bolesne miesiączki, oraz reguluje cykl menstruacyjny. Gimnastyka ma dla kobiety również działanie auto – rehabilitacyjne. Według prasłowianek, dzięki Gimnastyce kobiety zwiększają swoją jakość odczuć seksualnych, łatwiej zachodzą w ciążę, oraz wracają do swojej figury po porodzie, który dzięki ćwiczeniom też jest łatwiejszy. Nazywana również psychoterapią ciała, praktyka gimnastyki słowiańskiej tworzy efekt plastyczności, który przez regularne ćwiczenia utrzymuje się w ciele na stałe.

To zaledwie 27 pozycji, a niektóre z anatomicznych efektów jej działania to:
🌸 Wysmuklenie sylwetki
🌸 Rozluźnienie spiętych obszarów ciała
🌸 Uruchomienie i mobilizacja stawów (poprawienie elastyczności torebek stawowych)
🌸 Korekcja postawy
🌸 Rozciąganie tkanki mięśniowej
🌸 Pogłębianie zakresu ruchu oraz elastyczności mięśni
🌸 Wyregulowanie pracy układu hormonalnego
🌸 Zwiększenie przyjemności płynących z kontaktów intymnych poprzez wzmocnienie i usprawnienie elementów mających wpływ na budowę układu rozrodczego.

Zapraszamy każdą kobietę, ponieważ kondycja fizyczna nie jest tu wyznacznikiem. Sama poczujesz, co jest dla Ciebie dobre i zrobisz tyle, na ile będziesz gotowa. Być może będzie to impuls do zmiany perspektywy, nowej drogi, szerszych horyzontów i odnowy żeńskiej energii💃

Więcej o mnie: