Teatr Jesiotr

Teatr Jesiotr

Jesteśmy założycielami Teatru Improwizacji „Jesiotr” który występuje na scenie wrocławskiej od 2012 roku.
Zajmujemy się teatrem improwizacji od 2003 roku i prowadzimy warsztaty od 2007 roku. Tomek uczył się improwizacji w Vancouver, Kanadzie, w dwóch szkołach improwizacji. Jedna z nich jest światowej sławy i stanowi kolebkę największych gwiazd improwizacyjnych. W niej zaczynali Colin Mochrie i Ryan Stiles (program “Who’s line”). Tomek prowadził warsztaty w Kanadzie, Tajlandii, Indiach i Anglii. Po powrocie do Polski, wraz z Martą założył grupę teatralną „Jesiotr”. Teatr ten występuje do dnia dzisiejszego na scenie i ma wierną publiczność. Marta zajmuje się też jogą od ponad dziesięciu lat. Improwizacja to dla niej odpowiednik jogi umysłu. Jesteśmy zainteresowani rozwojowym aspektem warsztatów bardziej niż aspektem komediowym. Improwizacja to okazja do spotkania z mindfulness, głębokiego uzdrowienia relacji ze sobą samym i światem zewnętrznym. Nasze warsztaty są wymagające, ale mamy szczęście spotykać nierzadko ludzi otwartych i świadomych, dla których improwizacje stanowią punkt zwrotny dla ich życia.

✅
Teatr improwizacji to teatr, który żyje w każdym wymiarze. Uczy umiejętności interakcji z otoczeniem, odkrywa wewnętrzne warstwy kreatywności i spontaniczności oraz uczy akceptacji i wyrażania siebie w bezpiecznym i wspierającym otoczeniu.

Używając technik improwizacji teatralnej będziemy stopniowo budować nasze umiejętności łączenia się z chwilą obecną, naszymi ciałami, otoczeniem i własną mocą. Osiągniemy stan przepływu i nauczymy się nawigować i balansować na ostrzu noża „tu i teraz”. Będziemy sukcesywnie odkrywać i przełamywać nasze wewnętrzne blokady i bariery, które oddzielają nas od pełnego doświadczania siebie, innych i otaczającego nas świata.

W zabawnej i energicznej atmosferze odkryjemy nasze wewnętrzne dary, uwolnimy nasze wewnętrzne dziecko. Poznamy siebie poprzez bezpieczną grę w akceptującej przestrzeni. Wyjdziesz z głębszą wiedzą o sobie samym i o ścieżce własnego rozwoju osobistego.

Więcej o mnie: